Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy hete még Orbán lemondását...

Egy hete még Orbán lemondását követelték, most meg "szeretnének nemzeti együttműködést kezdeményezni". Ki érti ezt a Jobbikot?

Figyelt kérdés

"Az M1 vendége volt kedden reggel Volner János, a Jobbik alelnöke, aki bejelentette, hogy a kormány alaptörvény-módosító előterjesztéséhez a Jobbik olyan javaslatok tesz, amelyek még erősebbé tennék a jogi védelmet. Volner elmondta, hogy a délutánra összehívott ötpárti egyeztetésen fogja ismertetni pártja javaslatait. Arról, hogy Vona Gábor pártelnök személyes találkozót kért Orbán Viktor miniszterelnöktől, elmondta, hogy


"nagyon fontos, hogy létrejöjjön a Vona-Orbán csúcs Magyarországon, mert fontos kérdésekben - mint például a migráció - szeretnének nemzeti együttműködést kezdeményezni."


[link]



2016. okt. 11. 10:38
 1/10 szántóvető ***** válasza:
86%
nem látok ebben furcsát.(a lemondásra való felszólításra orbán kijelentette hogy nem mond le.)a politikai élet nem állhat meg.a nemzeti együttműködés nem ugyanaz mint a politikai szövetség kezdeményezése.
2016. okt. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem a problémádat. Az egész alaptörvénymódosítást a Jobbik találta ki, miért ne akarna együttműködni? Vannak olyan kérdések, amikben a Jobbik és a Fidesz hasonló állásponton vannak, példának okáért, ilyen a migráció. Ezekben a kérdésekben többé-kevésbé együttműködnek általában. Szerinted az lenne a jó, hogy ha Fidesz A-t mond, akkor a Jobbik B-t, mint a baloldal, legyen bármiről is szó?
2016. okt. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szóval az hogy egyik héten a lemondást követelem, másik héten találkozni akarok vele és együttműködni minél előbb az nem furcsa??????? Nekem az, de mondjuk én régóta követem a politikát.
2016. okt. 11. 11:01
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd amikor eljön az idő, Orbán leszámol velük, mint Hitler Strasserékkel.
2016. okt. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
A Jobbik a Fidesz 2, ha ők kerülnének kormányra ugyanezekkel a problémákkal találnánk szembe magunkat mint ami most is aggaszt minden jóérzésű magyart. A demokráciánk sorsa.
2016. okt. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
Hát ez az! Bunkó napraforgó banda oszt ők magyaráznak hogy le a baloldallal....hagyjuk má...
2016. okt. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Én értem: a jobboldal akar is és képes is egymással együttműködni, a másik oldal meg nem.

Ez pedig a parlament múködésének a lényege.

A baloldal meg tök felesleges, semmit nem csinálnak, semmit nem szavaznak meg, csak hőbörögni tudnak.

2016. okt. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1. Kijelentés: Orbán Viktor mondjon le.

2. Kijelentés: A Jobbik támogatja hogy a magyar országgyűlés hozzájárulása nélkül..................



A két kijelentésnek mi köze van egymáshoz?



Az olyanok miatt mint te van hatalmon még mindig a Fidesz. Ész érvekkel nem lehet veletek beszélni. Ti csak érzelmi fröcsögésre vagytok képesek. És az érzelmeiteken keresztül irányítanak az ,,uraitok".



Én kitudnám fejteni 50 sorban is hogy semmi logika nincs a gondolatmenetedbe. De kutyából nem lesz szalonna. Aki hülye az is marad. Nincs értelme. Nem hiszem hogy idáig eljutottál az olvasással. Szerintem téged annyi érdekel hogy megállapítsd hogy ez a hozzászólás a Jobbik mellett vagy ellen szól. Mikor észrevetted hogy mellett, ellentétes volt a te ,,érzelmeddel", nyomtad a piros kezet aztán cső. Reálisan ha két összefüggést vagy két nem összefüggő dolgoz nem tudsz felismerni, akkor nincs miért vitázzunk. Azért 2 szóba leírom hogy az hogy a Jobbik nem ért egyet a Fidesz valamelyik döntésével NEM jelenti azt hogy egyikkel se ért egyet. Fordítva. Az hogy a Jobbik egyet ért a Fidesz egyik kijelentésével, nem jelenti azt hogy az összessel egyet ért.


Neked ez a kiinduló pont. Hogy ha valamit mondanak Orbán ellen, az azt jelenti hogy minden amit mondanak Orbán ellen kell szóljon, hanem ellentmondásos. De ez hülyeség, ez csak a te fejedben létezik. A Baloldal folytatja azt a politikát, hogy ha a Fidesz a-t mond, ők b-t. De ez is egy hülyeség. Az oviba ilyenek a gyerekek hogy ŐŐŐŐ ÉN utálom Pistát, akkor ha Pista mond valamit akkor lehurrogom. Abban az esetben ha Pista okos dolgot mond, te lehurrognád, én elismerném hogy okos dolgot mond, mert nem egy érzelem vezeti minden mondatomat. Mert nem vagyok állat mint te.

2016. okt. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Talán mert ők sem akarják hogy ide jöjjenek ezek. Gondolkodj kérdező
2016. okt. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, mert Mo.-on olyan csodálatos élni. Minden migráns ide vágyik... Ugye te viccelsz?!?!
2016. okt. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!