Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldal miért érzi úgy,...

A baloldal miért érzi úgy, hogy a hatalom őket illeti, amikor demokratikusan nem tudják magukat megválasztatni?

Figyelt kérdés
2016. okt. 16. 22:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%

Ez olyanakkora hülye kérdés, mintha azt kérdeznéd, hogy a jobboldal miért érzi úgy, hogy vissza kell élnie a korlátlan hatalommal amit a néptől kapott (másodjára csalással)...


De ugye nem őellenük kell propagálni, nem azért fizetnek :-))

2016. okt. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
Ennyire hiányzott a napi baloldalozás?
2016. okt. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%

Mielőtt bárki megszólna szeretném jelezni, hogy jobboldali vagyok, de néha nekem is az a véleményem, hogy az emberek azért szavaznak a jobboldalra, mert nem értik, hogy a baloldalra akarnak szavazni.


Pl. a nagyszüleim. Mikor megkérdeztem, hogy miért szavaznak a jobboldralra, mind azt mondta, hogy azért, mert több lesz a nyugdíja. Mindegyik állítja, hogy ez így is történt, miközben ha ténylegesen kiszámolod nem.


Nekem a szüleim átlagon felül keresnek, tehát tudtuk, hogyha bevezetik az egykulcsos adórendszert mi azzal jól járunk. De nyilván, akinek nincs többszázezres nettó fizetése (az emberek többségének) ők nem.


Tök jót szoktam röhögni azon is, hogy a kormány csökkentette a rezsit. Igen, de utána rögtön csökkent a gáz ára. Az ő költségei is csökkentek, de akkor már nem csökkentett. Tehát propagandát mond arra, ami tulajdonképpen járt volna.


Szóval igaziból a baloldali barátaim mind ezt magyarázzák, hogy azért nem sikerül megválasztani a baloldalt mert az szegényebb emberek nem értik, hogy az nekik jobb lenne, de mondjuk szerintem meg az emberek többségét továbbra is jobban érdekli, hogy hány menekült van az országban, mint az, hogy 30 000 Ft-tal többet kap-e.

2016. okt. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

"Tehát propagandát mond arra, ami tulajdonképpen járt volna. "


Ezt mond el azoknak a külföldi energetikai cégeknek, akik a baloldal alatt évi 2000 milliárd tiszta profitot talicskáztak ki

2016. okt. 16. 22:32
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

# 5/5 Időpont ma 22:32


Mondta a fidesz. Valahogy nem hiszem, hogy ők nem hazudnának véletlenül se. :-D

2016. okt. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%

# 6/7 Időpont ma 22:35


Amit senki nem is mondott. De hát mást nem is vártam, mint mellébeszélést. :-)

2016. okt. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
jaja... azért gondolkodtok "forradalomban"
2016. okt. 16. 22:42
 8/24 anonim ***** válasza:
Demokratikusan? Itt? Mesélj még.😂
2016. okt. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Nem állítom, hogy nem zseniális húzás. Sőt azt sem, hogy nem csiálja mindenki. Csak azt mondom, hogy ennek ellenére tök sokan elhiszik, hogy a rezsi csökkentést a kormánynak köszönhetjük, miközben az ő kiadásai is csökkentek. De legalább csökkentett, szóval nem panaszkodom, mert be is nyelhette volna a különbözetet.

Meg azt, hogy az MSZP-nek is voltak hasonló (sőt igaziból nagyobb) életszínvonal növelő intézkedései, csak azokról senki nem tudott, és ezért nagyon sokan azt hiszik (főleg azok közül, akik ezeken nem számolják), hogy a Fidesz valami nagy dolgot tesz, miközben azért annyira szerintem anyagilag nem segít mindenkin, mint a másik kormány tette.


És ezért etikátlannak tartják. De én is azt gondolom, hogy amikor veszek egy cipőt, nem tudom, hogy meddig fog tartani. És, ha megveszem azt amelyik gyorsabban tönkremegy, akkor is azt választottam, szóval igaziból nincs igazuk azoknak, akik azt állítják, hogy ezek az emberek nem a Fideszre szavaznak.

2016. okt. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
68%

"évi 2000 milliárd tiszta profitot talicskáztak ki"


LOL :)


Miert nem ketszarezermilliocsilliard forintot?

2016. okt. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!