Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szíjártó:"Nem gondoljuk, hogy...

Szíjártó:"Nem gondoljuk, hogy a migráció jó". Egyetértetek vele?

Figyelt kérdés
Én ugyan nem vagyok fideszes, de ebben inkább, velük értek egyet.

2016. okt. 22. 21:54
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Tényleg nem vagyok fideszes...még a nevét se jól tudom. Szóval: Szíjjártó mondta.
2016. okt. 22. 21:56
 2/34 anonim ***** válasza:
79%
Akkor miért akarnak ide Ukránokat telepíteni, miért építenek nekik külön szállásokat?
2016. okt. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Petikének a szókincséhez és a kommunikációs képességéhez képest, ez egy baromira összetett és sokatmondó mondat.
2016. okt. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy kiket tart migránsoknak? Azokat is, akiknek letelepedési kötvényt ad a Fidesz, azokat a magyarokat is, akik kénytelenek külföldön munkát vállalni, hogy megtudjanak élni?
2016. okt. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
#2: Attól még nem lesz jó, hogy erre kényszerülnek esetleg.
2016. okt. 22. 22:08
 6/34 anonim ***** válasza:
81%

Akkor ennek kb annyi jelentősége van mintha Hitler azt mondta volna hogy "Nem gondolom hogy embereket ölni faji alapon jó".

Magyarország nem tart még ott hogy ukrán gazdasági bevándorlókat kelljen betelepíteni, főleg így nem hogy külön lakásokat építenek nekik. Jó lenne előtte szétnézni a magyar munkakeresők között.

2016. okt. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
#4: Miért, ha őket is migránsoknak vesszük, attól jó a migráció? Jó, hogy a bevételérért letelepedési kötvényeket kell árulniuk, vagy az, hogy annyi magyar távozik nyugatra? Szerintem nem, tehát ezek sem azt erősítik, hogy jó dolog lenne a migráció.
2016. okt. 22. 22:12
 8/34 A kérdező kommentje:
#6: Hát, szerintem már lassan, tart ott Magyarország. Én a Dunántúlon élek és a megyében volt már olyan üzem, amely azért nem építette fel az új termelőcsarnokát, mert nem látta biztosítottnak hozzá a munkaerőt. Az meg jól hangzik, hogy kb. annyi a munkanélküli nálunk, mint a szabad állás, csak azoknak nagy részéhez, képzettség kellene,ami többnyire nincs meg.
2016. okt. 22. 22:18
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
esküszöm, nincs nála hiteltelenebb politikus ma Magyarországon, az meg, hogy ő a külügyminiszterünk egyenesen nevetséges és szánalmas egyben.
2016. okt. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Ja, a "poént" lehagytam: az én munkahelyemen is folyamatos az emberhiány. Idén, már voltak lengyel és román vendégmunkásaink is, a cég ottani üzemeiből. Most Kelet-Magyarországról próbálnak munkásokat hozni, inkább kevesebb, mint több sikerrel.
2016. okt. 22. 22:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!