Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted a Fidesz után...

Szerinted a Fidesz után melyik párt fog kormányozni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a kérdésnek sok értelme jelenleg nincs. :)

Ha szerinted nem a leendő parlamenti pártok akkor azt is írd meg.


2010. ápr. 26. 18:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%
Addig még nagyon sok víz folyik le a Dunán. Ha rosszul végzi a dolgát, valószínű a Jobbik. Az LMP-t még 4 év múlva is gyengének ítélem ahhoz, az MSZP-t meg remélem addigra teljesen szétverik.
2010. ápr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
70%

Jobbik fog szerintem, mivel már van miből kampányolnia, és a TV-ben is többet lesznek, mint eddig.

És valószínűleg Vityáékban is csalódni fog a nép.

2010. ápr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Magyarok Szövetsége, s általa egyéni képviselők akik bármikor visszahívhatóak, mentelmi jog nélkül! Hátha egyszer eljutunk odáig.....
2010. ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Jobbik fog kormányozni!
2010. ápr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
96%

O.Viktátor most olyan hatalmat szerzett, amivel simán be tudja maguknak biztosítani az Örök Hatalmat!


Megváltoztatja az Alkotmányt, a Választási Törvényeket, a határontúliaknak választási jogokat fog adni (már 8 éve ez a terve, hogy választókat toborozzon a fidesznek) és ennyi már bőven elég lesz az Örök Hatalomhoz...


Duplájára emeli a rendőrség számát, ergó aki pofázni merészel, az körbenézheti magát!


Minden kulcsfontosságú pozícióba a saját elkötelezett embereit teszi be, esélye sem lesz bármi változtatásnak, tetszik-nem tetszik az lesz, amit ők akarnak!


O.Viktátor egy cezaromániás kis őrült, aki ezután nem fogja a hatalmat kiengedni a kezei közül!!!

2010. ápr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
31%
Valszeg amint normalizálódik a helyzet az lmp és a jobbik támogatottsága csökkenni fog. A fidesz és mszp támogatottsága pedig kiegyensúlyozódik, hogy milyen mértékben azt nem tudom.
2010. ápr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

MSZP-nek tovább fog apadni a tábora, mert jövőbben a T-REXei 65 év után szépen, fokozatosan kifognak halni.

Jobbikban a fiatalokban az ereje, akik szavazati jogokhoz fognak jutni. Ez a tendencia ezt kell szeretni. TRMSZ a magyar rendőrség 1/4 tömörítő szakszervezet. A hadsereg jelents része a Jobbik mellet van (katonaként már csak tudom). Meglétezik az MNA 15.000 fős félkatonai hungarista szervezet. Az is a Jobbik mellet áll.

2010. ápr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
46%
Természetesen a Jobbik. A felnövekvő nemzedék mind Jobbik szavazó lesz. Húsz év Múlva már nem is lesz igény más pártra.
2010. ápr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
FIDESZ!!
2010. ápr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!