Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen programot kezdenek...

Milyen programot kezdenek körvonalazni a magyarországi pártok a 2018-as választásokra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még nem lehet 100%-os választ adni, mivel félidő van. Szóval FIDESZ, DK, MSZP, Együtt, Párbeszéd, Liberálisok, MoMa, LMP.

2016. nov. 3. 08:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%

Nem tökmindegy, hogy milyen programot készítenek elő, ha utána úgy is azt csinálnak, amit akarnak?

Most komolyan, mit számítanak az ígérgetéseik?

2016. nov. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
62%
Amíg a férfi nemiszerv rossz oldalán vagy, addig mindegy, hogy melyik pártnak milyen programja van (vagy hogy van-e egyáltalán), és hogy melyik fog nyerni. Szerintem a legfontosabb, hogy legyen örök élet és ingyen sör, ezt meg csak egy párt ígéri.
2016. nov. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

[link]


a többire én is kíváncsi vagyok. Még keresem őket.

2016. nov. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

3. válaszoló. Köszönöm, éppen ilyenekre lettem volna kíváncsi. Eléggé követem a politikát, jobbos, balos médiát olvasok, nézek, de csak a fő sodorvonalból. Nagyjából tisztában is vagyok a saját kérdésemre a válasszal, de mivel pl. nem tartom magam DK-snak, úgy gondoltam, egy pártszimpatizáns többet tudna nekem mondani erről. Szóval köszi a dokot.


2. válaszoló: a férfiak szexuális jellegű személyeskedései általában egy igen szomorú tényt jelentenek... :) Az, hogy még az ingyen sört is hozod mellé... Nem kell sherlock-i tehetség, hogy kitaláljam, milyen frusztrációid vannak. De legalább összefoglaltad a kétfarkúak programját. Hálás köszönet.

2016. nov. 3. 12:15
 5/15 anonim ***** válasza:
Az LMP-nek van egy 11 pontos programja csak nem találom pedig nagyon tetszetős dolgok vannak benne.
2016. nov. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A honlapjukon van fent letölthető formátumban. A Párbeszédnek meg az alanyi jogon járó alapjövedelem, illetve a négynapos munkahét. Őszintén szólva ez utóbbi elég meredek.
2016. nov. 3. 12:50
 7/15 anonim ***** válasza:
Pediga Párbeszédnél is olvastam valami ilyet, programot. Benne volt ez is. De tetszetős volt. De mostmár nem találom a hosszabb változatot . Az LMP-é így meg van köszi. :)
2016. nov. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tökéletesen mindegy hogy mit terveznek, mert Orbán a két és félmillió megvásárolt választójával újra és újra megválasztatja magát.
2016. nov. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 KecskeShajt újra! ***** válasza:

A fidesznél nem találtam programot.

jobbik: [link]

mszp: [link]

liberálisok: [link]

dk: [link]

együtt: [link]

pm: [link]

moma: [link]

lmp: [link]

Magyar Munkáspárt: [link]

Nemzeti Értékelvű Párt: [link]

Polgári Konzervatív Párt: [link]

kalózpárt: [link]


Ezek mind általános programok, külön választási programot írni már "nem divat".

2016. nov. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
42%
A FIDESZ programjarol a honlapuk eleg tajekoztatast ad. Tulajdonkepp a hirek rovatban vegig lehet kovetni, mi fele halad a politikajuk. Csaladprogram (penzugyi juttatasok), jarulekcsokkentes, szupergyors internet program, gyermeketkeztetes, epitoipar fellenditese, oktatas, egeszsegugy, beremelesek, adokedvezmenyek kiterjesztese, keresztenyi ertekek vedelme es hanhsulyozasa (nagypentek munkaszuneti nap lett pl.) stb.
2016. nov. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!