Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudnátok mondani független...

Tudnátok mondani független médiumot ahonnan tájékozódni lehet a magyar hírekről, politikáról?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy lassan minden hírportál köthető valamelyik oldalhoz, párthoz.

444, 888, HVG, Origo, Index, mindre köpködnek, kurucinfó ugye föl sem merülhet, mint normális forrás... TV-ben a királyi adók ugye tudhatók, de pl az RTLről is hallottam, hogy az meg pont ellenzéki..

Rádióban már csak úgy szoktam híreket hallgatni, hogy bekapcsolom a kossuthot és alapból reklámként tekintek a hírekre...


Sokan külföldi lapokra esküsznek, de egyrészt melyik az a portál amelyik egy rövid hasábnál többet foglalkozik a magyar politikával? Illetve nyilván valószínűleg kevesebb az esélye, hogy magyar pártokhoz köze legyen, de biztos független-e?


Szóval tudnátok mondani függetlenül médiumot, hírforrást? Ami valósan festi le a magyar helyzetet és az ok-okozati összefüggéseket



2016. nov. 7. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Független médiumot felejtsd el. Soha nem is volt, soha nem is lesz itthon egyetlen egy független médiumunk.
2016. nov. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
The New York Times, The Washington Post, BBC News, Frankfurter Allgemeine Zeitung, Paris Match
2016. nov. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan hogy fuggetlen medium. Olvass mindenfelet, es alakitsd ki a sajat velemenyed.
2016. nov. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2: New york times, stb külföldi sajtóorgánumok is pont annyira függetlenek mint a Magyar idők.. azt szajkózzák amit a politikai/gazdasági elit a szájukba adnak..


Kérdező, a "hagyományos" csatornákat (tömegmédia, TV, sajtó, portálok, blogok) felejtsd el...

Az egyetlen valamennyire hitelesnek tekinthető források a darknet-en vannak, mert oda nem ér el a hatalom keze...

2016. nov. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Talán a KEttős Mérce. De nem vagyok benne biztos.

Én átfutom a híreket, de nem mélyedek bele, csak, hogy lássam, hogy éppen mivel akarnak paráztatni/hülyíteni.

Emberekkel beszélgetek a világ több pontjáról, és független dokumentumfilmeket nézek a youtubon. (többnyire angolul, amit még igencsak fejlesztenem kell)

A magyar helyzettel ugyanaz a baj, mint Európa legtöbb országával: iszonyatosan rengeteg az adósság, tehát hiába nincs (személyesen) hiteled, az adóddal a bankok zsebét tömöd. Mert az adósságtörlesztés az adófizetők pénzéből megy. Így van kialakítva a rendszer, más országokban is ez van. Ez az ok-okozati összefüggés.

2016. nov. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!