Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Jobbiknak annyi, akkor...

Ha a Jobbiknak annyi, akkor gyakorlatilag nem lesz ellenzék?

Figyelt kérdés
2016. nov. 11. 17:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
Mert most aztán k*r*a nagy ellenzék a Jobbik...Hagyjuk már...A pofázáson kívül ők sem csinálnak semmit.
2016. nov. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Miét lenne a Jobbiknak annyi? Mert az Origo meg a 888, Tények....stb..ezen mesterkedik? Én azt mondom hogy lesz Jobbik mert van rá igény. És aki bizonyos értelmi szinttel rendelkezik az nem fordul el a Jobbiktól mert mocskolja pár pénzelt médiafelület. Én nem vagyok Jobbikos de tényleg nevetséges hogy egyik héten Vona még török ügynök, másik héten meleg, aztán várom jövőhéten mi lesz....
2016. nov. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
A jobbiknak egyre tobb a szavazoja.
2016. nov. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem még akár jól is kijöhet Vona ebből az ellen gerjesztett lejárató kmpányból. Most legalább látják az emberek hogy Orbán milyen mocskos és sunyi.
2016. nov. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%

Jelenleg így is több a baloldal támogatója,mint a jobbiké,tehát a baloldal marad ellenzéknek.

Az más kérdés,hogy jelenleg nincs olyan miniszterelnök jelölt,aki alkalmas a vezetésre.

2016. nov. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Egyrészt, nem hiszem, hogy a Jobbiknak annyi, másrészt meg, néhány párt így is marad és alakulhatnak újak is.
2016. nov. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem lassan már mindenki tudja hogy újabban az Origó is Fidesz bulvár lett, aminek lassan olyan színvonala sincs mint a Kuruc infónak.

Ellenzék mindig lesz. Abból az egyszerű okból kifolyólag, hogy pártok mindig lesznek, és emberek is akik bárkire szavaznak csak a Fideszre nem.

2016. nov. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
Ha a jobbiknak annyi, akkor ismét megmutatkozik az emberi ostobaság. Ha egy jobbik szavazó egy szót is elhisz abból amit ma a kormány csinál, akkor nagyon nagy a baj a fejekben.
2016. nov. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
15%
Vona elhajlott libsi nyalinak, és ezért bekerült a nagyon utált undormányok táborába!!- tehát a Jobbiknak annyi!!!
2016. nov. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%

A jobbik akarata érvényesülni látszik, tehát jól sejtettem hogy jól jönnek ki a törvénymódosításból.


[link]

2016. nov. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!