Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te szavaznál Jobbik - és egy...

Te szavaznál Jobbik - és egy más mai ellenzéki párt kombinációjára a Fidesz ellenében?

Figyelt kérdés

Egy kis körkérdés. Én régi nemzeti radikális vagyok, korábban MIÉP szavazó, majd később Jobbik támogató.


Az érdekelne, hogy hozzám hasonló gondolkodásúak szerintetek mit kezdenének, ha a Jobbik mondjuk az MSZP - vel, vagy más baloldali - jellegű párttal bútorozna össze '18 - ban.


Kezdem a saját álláspontommal:


Ki van csukva. Attól a pillanattól nem vagyok Jobbik támogató ha a párt a fent nevezettekhez közelít. Akkor a Fideszre fogok szavazni, első ízben, pedig már '94 - ben is szavaztam.


Mások?



#FIDESZ #Jobbik #ellenzék #választás '18
2016. nov. 11. 20:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én szavaznék, de nem vagyok Jobbikos. Ha ez megtörténne az ilyeneket mint te a párt elveszítené, viszont az ilyenk mint pl én megnyerné. Valamennyi részben cserélődne a szavazóbázis, de nem fogyna.
2016. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

Én most tudod mit csinálnék legszívesebben?


Szexelnék a barátnőmmel!


Ennyi.

2016. nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Én már nem tudom kire szavazzak. De az biztos hogy 2018-ban elmegyek valakire szavazni a Fid€$z 2/3-a ellen. Ha ez a koitált párt az akire való szavazással a legtöbbet teszek ez az idióta banda 2/3-ának megfékezésében akkor igen.
2016. nov. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező,tényleg annyira szörnyűek szerinted a liberális eszmék(aminek többek között azt is köszönheted,hogy most itt írsz),hogy megszavaznál újra egy korrupt pártot?
2016. nov. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%

Na pont ez az az agyalágyult szektás gondolkodás, ami miatt nem lehet semmi érdemit kezdeni ebben az országban.


El van mindenki a maga kis szekértáborába és mihelyst valaki kilép az egyikből, próbálván kapcsolatot teremteni esetleg békejobbot nyújtani a másik tábor felé, azonnal ő lesz a közellenség és a saját tábora nyírja ki.

Aztán meg hisztizik mindenki, hogy "Miért nincs összefogás??" Csak az összefogás nem az, hogy "mindenki gondolkodjon úgy, ahogy én!" hanem pontosan különböző véleményű, értékrendű, világnézetű emberek működnek együtt egy közös cél elérésében.


Én szavaznék a DK+Jobbik összefogásra is, egy MLP+Magyar Hajnal koalícióra is vagy egy LMP-MSZP összefogásra is, vagy akár mindezek koalíciójára is, ha olyan ügyért állnak össze, amivel egyetértek. Mert baromira nem az érdekel ki viszi véghez, hanem az ügy maga, illetve, hogy az megvalósuljon. Mert így lehet előre haladni, nem pedig szektás, agymosott baromként.


Már csak az a kérdés, meg is vered-e az asszonyt, ha másra akar szavazni? Vagy lehet egyáltalán más véleménye? (Csak mert nagyban, mondogatod, hogy az egész család másra fog szavazni.....)

2016. nov. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 KecskeShajt újra! ***** válasza:

Én 2008-ig még elég jónak tartottam őket, csak aztán kiderült számomra, mi is zajlik a színfalak mögött, MSZP-től érkező pénzek, háttéralkuk, 2010-ben a Nemzeti Értékelvű Párt és a Magyar Hajnal kiszakadása már előrevetítette azt, ami most történik.

Így szavaztam a Munkáspártra, mert nincs igazán jobb, vagy a többiek már tényleg jelentéktelenek.

De, amilyen ügyeik vannak, a Fideszre sem szavaznék.

2016. nov. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

"Kérdező,tényleg annyira szörnyűek szerinted a liberális eszmék"


Igen.


"(aminek többek között azt is köszönheted,hogy most itt írsz)"


???


"hogy megszavaznál újra egy korrupt pártot?"


Nem korruptabb mint az elődei.

2016. nov. 11. 20:47
 8/19 partizana ***** válasza:
30%
Nem mindegy, hogy kivel. Az MSZP esetében egyértelműen nem támogatnám őket, és az MSZP kiskutyái esetében sem, ellenben az LMP-el való szövetség szerintem kifejezetten jó lenne.
2016. nov. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
27%

"???"

A jogaidról beszélek(szólásszabadság,vallásszabadság),ez mind liberális eszme.


Egyébként mondjuk azt,hogy nem korruptabb,de legalább nem volt ennyi befolyása a politikának a médiára és a gyerekek kajájából nem sajnálták a sót.

Sőt,még Gyurcsányt is kihagyták a tankönyvekből szemben Orbánnal.

Nem azt mondom,hogy az előző kormány jobb volt,hanem azt,hogy ez a mostani állapot tarthatatlan,legalább meg kell próbálni változtatni

2016. nov. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
41%
Nem szavaznék a Fidesz ellen.
2016. nov. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!