Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vagy irigy a politikusokra?

Miért vagy irigy a politikusokra?

Figyelt kérdés
Gondolok itt anyagi helyzet...stb. dolgokra.
2010. ápr. 28. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Érdekel engem is a politika. Időseb koromban legalább helyi szinten szeretnék ezzel foglalkozni. Most még aktív üzletemberként, nem szívesen mászok bele, de idősebb koromban talán segíteni tudnék a tapasztalataimmal.
2010. ápr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
"Nekem apám azt mondta: fiam bármi lehetsz: strici, drogbáró, gyilkos, csak politikus ne legyél, mert a szemem kisülne."
2010. ápr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmiért. Nekem nem hiányzik, hogy az ország fele utáljon, hogy fel kelljen adni a becsületem, hogy elérjek valamit, hogy egész nap figyeljék minden lépésemet. Ilyen áron még gazdag sem lennék.
2010. ápr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

gondolom a nem kevés fizetésre és a "mentességi jogra" gondolsz, meg arra hogy bármit pofátlanul megcsinálhatnak.... hát pont azért mert nulla teljesítménnyel, sőt! az ország totális tönkretétele mellett megtehetik ezeket. ha valójában megdolgoznának érte, senki nem irigyelné tőlük. pl.: ha egy tűzoltó mercivel járna sose eszembe se jutna irigyelni tőle, mert tudnám hogy kőkeményen megdolgozott érte. de ezek....

a politikai mentességet meg a felelősségre vonások elmaradását sose fogja tudni nekem senki sem elmagyarázni.

2010. ápr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Maximum azért, mert ott ülnek egy olyan poszton, ahol lehetőségük lenne valami jót tenni, hogy felvirágozzon ez a pöcegödör, és mégse tesznek ezért semmit, mert a pénz elvakította őket, ha ott olyanok ülnének, akik valóban tenni akarnak, az ország jobban működne, az emberek nem éreznék rabszolgasorsnak az életet ebben az országban. Vannak és voltak olyan politikusok, akik keze alatt felvirágzott az adott ország, nemzet. Ezek a mi mostani politikusaink vagy hatalommániás pénzhajhászok, vagy tehetségtelen idióták.
2010. ápr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

csak a korruptakat utáljuk


mint pl az mszp tagokat

2010. ápr. 29. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mert nem érdemlik meg a vagyonukat


azért...

2010. ápr. 29. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem irigylem őket, mert mind a pokolra fog jutni.
2010. ápr. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!