Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balról Gyurcsány, jobbról...

Balról Gyurcsány, jobbról Vona a gátja a kormányváltásnak?

Figyelt kérdés
Egyre többen ezt mondják. Miért?
2016. nov. 15. 12:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert senki nem akar cserélni Gyurcsányra vagy Vonára.
2016. nov. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mert végre tényleg váltást akarunk, nem ugyanazt ugyanazokkal a szereplőkkel. Mindkettő bebizonyította, hogy egy fokkal se lennének különbbek Orbántól (Gyurcsány miskolci kalandjai, Vona évek óta tartó tisztogatása a Jobbikban,stb). Már tényleg azt akarnánk, hogy eltűnjön ez a politikai ,,elit" és ne aszerint kelljen választanunk, hogy kit akarunk majd jobban szidni.
2016. nov. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy így van, de balról Gyurcsány kevésbé akadály minek után nem ambívionál kormányfői szerepre. Gondolom mert sejti hogy egyébként is lehetetlen...

Csak a pártját akarja vezetni.

Vona más. Vona nagyon is szeretne miniszterelnök lenni.

2016. nov. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Pontosan. Vona szeretne miniszterelnök lenni és ezért mindent meg is tesz. Ezért is volt a tisztogatás párton belül. Ami sajnos többet ártott mint használt mert a néppártiasodással nem tudtak elég szavazót átcsábitani. Ámbár a liberális média most a jobbikkal van nagyjából (444, index), ez még mindig kevés. Korábban kellett volna elkezdenie.


Vonával pedig szerintem nincs semmi gond. Hónapok óta követem az összes szereplését és egyszerűen nem tudják megfogni bárhogy is próbálják lejáratni.


Én bizok benne hogy komolyan is gondolta Vona a változást aztán jobb és bal oldal összefog h leváltsák a fideszt.


Viszont ennek semmi esélyét nem látom.

2016. nov. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
3-asnak van igaza. Bal oldalon mondják, hogy a Gyurcsánnyal való összeférhetetlenség miatt nem fognak össze bizonyos pártok, de ez szerintem hülyeség, csak ürügy, mert amugy se akarnak összefogni ezek a kispártok. Csak azt nem veszik észre, hogy egyedül még a parlamentbe sincs esélyük bejutni. De azért hősködnek.
2016. nov. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"...Egyre többen ezt mondják. Miért?"


Mert Magyarországon mindig kellett és most is kell egy mumus.


Pedig már Ady is kérdezte: "..,,Mikor fogunk már összefogni?

Mikor mondunk már egy nagyot......"

/Magyar jakobinus dala/

2016. nov. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem meg az emberek hülyesége és fanatizmusa a gátja a kormányváltásnak.
2016. nov. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nagyon nem szeretem Gyurcsányt, sőt kimondottan rühellem, de kb. ő az egyetlen nem teszetosza ember a baloldalon. Nem ő a gátja a kormányváltásnak, pont hogy háttérbe lehetne szorítani, ha mások ne lennének ennyira bénák, de egyelőre nincs senki, aki talpraesett lenne.


Vona sem gátja a kormányváltásnak, felismerte az egyetlen reális továbblépési lehetőségét a Jobbiknak, a néppártosodást. Lehet, hogy ez nem tetszik a fanatikusoknak, de ha továbbra is a fanatikusoknak tetszően politizálna, akkor maradna a stabil 10%, de soha semmi több. Aztán ki-ki döntse el magában, hogy mit csinálna, ha ő lenne a miniszterelnök...

2016. nov. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
hát vonának a néppártosodás nem jött be. a régieket átverte, a lehetséges új szavazók meg még emlékeznek a jobbik régi arcára. 22-es cspdája
2016. nov. 15. 21:38
 10/15 anonim ***** válasza:

Egyébként így is van jól. Ha hátráltatja ha nem. Szerintem Nem, amíg Gyurcsány nem kontárkodik sehova hogy na én most szeretnék ez meg az lenni. Nem, ő közölte hogy nem óhajt miniszterelnök lenni, a pártja élén neki elég.

iNnentől kezdve csak Vona hátráltat aki reggeltől estig azt beszél hogy mi lesz ha a kormányra kerül.


De azért van így jóól, ha már ennyit a reményről hogy ez az a két ember akitől úgy megtorpan a Zórbán.. ;-)

Gyurcsánytól már régebben istenigaziból tartott, így ahelyett hogy dagadna a melle, itt lebeg ez a két személy körülötte.



De a lényeg hogy a bal és jobboldalt is önmaga hátráltatja. Ha más milyen politikát folytatnának nem ezt a két semmiset, akkor mindkettő lehetne valami..

2016. nov. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!