Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ringatják magukat az...

Miért ringatják magukat az emberek abban a hitben, hogy majd 2018-ban jól leváltják a Fáraót Vona közbenjárásával? Ennyire nagy támogatottsága volna a Jobbiknak?

Figyelt kérdés
Én nem ezt látom, hanem azt, hogy szavazókat veszít a környezetemben. 20 jobbikos ismerősömből kb. 15 elfordult már tőlük és régi fideszesből kb. 2-t szereztek. Szóval oké, hogy ez nem egy kisebb közvélemény kutatás, de azért láthatóak a trendek.Valaki magyarázza már el, mire alapozzák ezt a médiában meg úgy egyáltalán?

2016. nov. 16. 10:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mert az emberek hihetetlenül naivak és ostobák.
2016. nov. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Ne ringassa magát a Fidesz abban a hitben hogy még 4/8 évig hagyjuk őket lopni.
2016. nov. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2. Akkor lenne igazad, ha a többség látna értelmes alternatívát, de nem lát.
2016. nov. 16. 10:23
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem gondoljuk így. A Jobbik szeretné, hogy így gondoljuk, mert ha esélyesnek látnánk őket, akkor sokan átszavaznának rájuk.
2016. nov. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

"2. Akkor lenne igazad, ha a többség látna értelmes alternatívát, de nem lát."


Aki nyitott rá az most is lát alternatívát, aki elzárkózik ettől, annak akár felolvasóestet is lehet tartani, akkor sem lesz alternatíva az a számára!


Kérdés, hogy ki hol keresgél, mert a jobboldali szavazók eleve elzárkóznak a baloldaltól és fordítva is! Egyszóval marad 2 párt alternatívának és ugyanott vagyunk, ahonnan kiindultunk.

2016. nov. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi, én sem a baloldalra, sem az LMP-re, sem a Jobbikra nem vagyok nyitott. Akkor már inkább a viccpárt.
2016. nov. 16. 10:43
 7/15 anonim ***** válasza:
Mindegy milyen párt lesz hatalmon mert a nép mindegyiket hagyni fogja lopni.
2016. nov. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, miért van az, hogy az emberek kitalálnak valamit és utána tényként közlik, hogy az úgy van.


Egyenlőre még semmilyen felmérés nem készült, ami azt mutatná, hogy a Jobbik támogatottsága drasztikusan csökken. Az, hogy a saját környezetedben tapasztalsz valamit az még nem trend. Én pont fordítva tapasztalom, az ős-balos ismerőseim egyre inkább pedzegetni, hogy 2018-ban a Jobbikra kéne szavazni.


Egyébként, hogyne lenne alternatíva. Magyarországon kb. 170 bejegyzett párt ebből mondjuk 50 aktív. Aki szeretne, az talál alternatívát.

2016. nov. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De arról sem, hogy drasztikusan nő!
2016. nov. 16. 11:54
 10/15 anonim ***** válasza:

Így van. Egy szóval sem állítottam, hogy nőne.


Sőt a másodlagos pártpreferenciáról (kire szavaznál másodiknak)sincs semmilyen felmérés.

2016. nov. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!