Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti aláírnátok egy olyan...

Ti aláírnátok egy olyan aláírásgyűjtő ívet aminek az lenne a címe hogy Keressük együtt Magyarország új Miniszterelnökét?

Figyelt kérdés

2016. nov. 16. 13:56
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
15:02! Én a Hazám elkötelezett híve vagyok, és tenni szeretnék azért hogy a hazám egy élhető ország legyen és nekeljen elmenni innen embereknek azért hogy jobban éljenek.
2016. nov. 16. 15:05
 22/42 anonim ***** válasza:
0%

"közgazdasági diploma minimumöt év szakmai gyakorlat," Ezen jót nevettem:D

Az alapján,hogy mérlegelted,hogy egy miniszterelnöknek milyen problémákat kell megoldania a közgazdasági diplomát találtad a legfontosabbnak?:D

És mi van a joggal,politológiával?

2016. nov. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
67%
Egyébként kérdező tudod hány baloldali kicsi párt van,akik fiatalokból állnak és még az elképzeléseik is jók?..csak szimplán senki nem szavaz rájuk,mert az emberek nem fogják elolvasni a hosszú leírást,hogy a párt miről mit gondol,nekik egy populista párt kell,aki elmondja azt,amit ők hallani akarnak.
2016. nov. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
15:05! Én úgygondolom hogy a mai világban a legfontosabb egy ország életében hogy a gazdasága rendben legyen, mert ugye a jólét alapja a jólműködő gazdaság. Ezért ha a Miniszterelnöknek van egy közgazdasági diplomája és egy eredményes ötéves szakmai gyakorlata akkor van konkrét rálátása a gazdaságra ami nem hátrány ebben a pozicióban. Minden más területre ottvannak a szaktanácsadók akik körülveszik a Miniszterelnököt, ez egy jól bevált dolog.
2016. nov. 16. 15:16
 25/42 A kérdező kommentje:
15:08! Igen sajnos ez ígyvan, egyetértek veled.
2016. nov. 16. 15:17
 26/42 A kérdező kommentje:
Ebben a rendszerben amiről én írok az lenne a jó hogy a választók már egy olyan emberrel találkoznának a médiába akit már többféle kritérium alapján kilett szűrve és ajánlani lehet mert megfelelt ezeknek a kritériumoknak valamint ez a jelölt vállalná hogy erkölcsi és büntetőjogi felelőssége tudatában kormányoz, természetesen egy igen komoly havi illetményt kapna és az elért éves eredmények után plusz juttatást is, mert hát az nyilvánvaló hogy komoly teljesítményért komoly fizetés jár.
2016. nov. 16. 15:25
 27/42 anonim ***** válasza:
0%
Először új népet kell keresni Magyarországra. Amelyik nem lusta, ostoba, irigy, önállótlan, gyűlölködő és rosszindulatú. Utána a miniszterelnök kereséssel nem is kell már bajlódni, jön magától.
2016. nov. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

24,én ezt cáfolnám kérdező.

Persze fontos a gazdaság,de attól,hogy van egy erős gazdaságunk még nem működik az oktatási rendszer,nincs erős szociális hálónk,ami megvédené a gyerekeket,bántalmazott nőket,munkanélkülieket stb,nincs működő integrációs politikánk...Amint látod hiába vannak most is kijelölt emberek semmit nem tudnak ezzel kezdeni,pedig e nélkül nem lehet működő gazdaságot építeni,mert nincsenek szakemberek,akik dolgozzanak,egyre kevesebb a gyerek,mert a nők nem mernek szülni,hiszen nincsenek részmunkaidős állások,ha baj van nem tudnak kihez fordulni(még a kormányhoz se),van egy réteg,akiket el kell tartani,mert nem működik az integrálásuk,még a munkanélkülieket se tudjuk visszavezetni a munka világába,így hiába vannak munkahelyek,ha a lakosok nagy része nem tudja elvégezni azt a munkát,amit kellene..

Nem tudunk normásan nyelveket oktatni az iskolákban.,mert a poroszos módszert erőltetik a megbízott emberek,ami nm működik.Sok diplomás azért nem tudja átvenni a diplomáját,mert nincs nyelvvizsgája...

2016. nov. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Nem rossz ötlet kérdező. Mondj egy ismert személyt akit te konkrétan jelölnél a feladatra. A miniszterelnökségre. Utána könnyebb lesz vitatni ezen valamit is
2016. nov. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
15:28! Én úgygondolom hogy ha lenne egy olyan jelölt aki a pártoktól független lenne és azt deklarálná hogy ő tizenöt millió Magyar miniszterelnöke lesz, és mindenki egyforma Magyar ebben a kis országban és ezt őszintén eskü alatt mondaná akkor ez egységbe tudná kalapálni ezt a sok kiábrándult embert.
2016. nov. 16. 15:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!