Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Kádár rendszerben voltak...

A Kádár rendszerben voltak éjjel nappali boltok?

Figyelt kérdés

2016. nov. 22. 19:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Azért tettem fel a kérdést, mert abban az időben vasárnapi zárvatartás volt, ami még szigorúbb volt mint ami most volt bő egy évig. Tehát nem gondoltam volna, hogy ez alól lett volna kivétel, mert maszek boltok még nem nagyon voltak akkoriban. Viszont azt meg nehezen tudom elképzelni, hogy egy Budapest nagyságrendű városban egy árva bolt se lett volna nyitva éjjel vagy vasárnaponként.
2016. nov. 23. 17:58
 12/13 anonim ***** válasza:
80-as évek közepétől voltak!
2017. febr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Úgy emlékszem, Budapesten a Rákóczi út - Erzsébet krt sarkán is volt egy ún. éjjel-nappali. A Kálvin-téren meg egy hamburgeres büfé üzemelt éjszaka is a 80-as években.


#11: A lakótelepen, ahol akkoriban éltem, az ún. ABC-áruház vasárnap is nyitva volt de. 11-ig.

Elég sok maszek bolt volt már akkor is, 1966-ban az utcánkban is volt egy "kisbolt", ami az Eddás Zselenc László szüleié volt.

2022. máj. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!