Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MI várható el egy közmunkástól?

MI várható el egy közmunkástól?

Figyelt kérdés

Mennyi és milyen munka várható el azoktól akik ennyire kevés pénzt kapnak?

Mert ugye nem fizetés hanem segély,de meg kell érte dolgozni!!!



2016. nov. 23. 11:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

lehet nem a legszerencsésebb a kérdés.

Olyan kevés pénz,hogy nem tudom elvárható-e tőlük,hogy tegyék oda magukat és dolgozzanak rendesen.


Én is olyan településen lakom ahol az utcán dolgozó közmunkások szerintem megdolgoznak a fizetésükért. Olykor bőven.

Több féle besorolás van,de minek ha nem tartják be vagy csak részben.

Én ismerek olyat aki papíron utcát seper a gyakorlatban középfokú végzettséget igénylő munkát végez diplomával és mégis az utcaseprő fizetését kapja.

Sőt nem ritka,hogy középfokú végzettséget igénylő munkát végeztetnek emberekkel akik papíron utcát sepernek és azt a "fizetés" is kapják. Teljesen általános,hogy irodai munkára 52 ezer forintot adnak !!

Így is lehet spórolni.

2016. nov. 24. 10:40
 12/15 anonim ***** válasza:
Irodában, szakmában dolgozom, ugyanaz a munka, mint a rendes dolgozóké, mostanában már kezdtem besokallni és nem végzem oly lelkesen a feladataim, nem teszem magam oda úgy, mint korábban. A munka elvégezve szép lassan, és már azt sem kérdezgetem miben segíthetnék.
2016. nov. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%

"Nem sikerült megérteni, mert minek ilyet írni? "nagyrészüktől" "többségüknek" minek alázni őket? Minden ember más és más - ide se kell az általánosítás és a fölényeskedés."


De ha egyszer ez az igazság. Én kérek elnézést, amiért leírok valamit, ami igaz.

2016. nov. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Az teljesen természetes, hogy messze létminimum alatti összegért kell dolgozniuk?


Én látok olyanokat akik 50 ezer forintért olyan és annyi munkát végeznek el amiért alapesetben is 80-100 ezer forint járna.

2016. dec. 1. 11:56
 15/15 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat is, aki épp azon a területen dolgozik, amiből a szakmérnökijét csinálja, igaz nem diplomás munkakör, de csoportvezető.
2016. dec. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!