Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van ennél még lejjebb?

Van ennél még lejjebb?

Figyelt kérdés
[link]

#egészségügy #politika.kormányzás
2016. nov. 28. 20:08
1 2
 11/13 Vazul1972 ***** válasza:
#7:Na de, azért a takarítók, ha öt napig nem tudnak bemenni a wc-be, csak utána kellene kérdezniük, hogy ki zárta be, miért zárta be nem? Sőt, talán inkább ők zárják be a mellékhelyiséget, ha rossz a wc. Mindenesetre, hogy egy kórházi osztályon, öt napon át senkinek nem tűnik fel a dolog, minimum érdekes. Mondjuk, ennek szerintem semmi köze a politikához.
2016. nov. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"onnan nem hiányzott ez a szerencsétlen"


A cikkből még az sem derül ki, hogy páciens lett volna-e az áldozat.


"Mondanom se kell hogy Orbánék az elit kórházakban gyógyulnak ahol elképzelni sem lehet egy ilyen esetet, de a csór nép oda nem juthat be."


Ez a világ minden országában így megy. Az, hogy te és én és mások nem becsüljük annyira Orbán munkásságát, hivatalosan még mindig magas pozíciót tölt be, és életben kell tartani.


"Na de, azért a takarítók, ha öt napig nem tudnak bemenni a wc-be, csak utána kellene kérdezniük, hogy ki zárta be, miért zárta be nem? Sőt, talán inkább ők zárják be a mellékhelyiséget"


Jogos, de pl. a buszon is, ha leteszel egy újságot valamelyik ülésre, előbb fogják körbeülni, mintsem azt kidobni, vagy félretenni. "nem az én dolgom....így egyszerűbb...valaki más majd megteszi" stb.

Egyedül abban vagyok biztos, hogy nem direkt hagyták penészedni a csávót, szóval inkább hiszek a hülyeségekben, azok legalább közelebb állnak az emberhez :D

2016. nov. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Vazul1972 ***** válasza:
"nem az én dolgom... így egyszerűbb...". Hát igen, sajnos ez is jogos.
2016. nov. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!