Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 4 év Jobbik felszámolná a...

4 év Jobbik felszámolná a korrupciót, és megnyitná a 21- század kapuját?

Figyelt kérdés

Valószínű hogy román mintára rács mögé kerülnének a tolvajok, és akár már 1 év után lelehetne váltani a Jobbikot ha gazdaságot tönkre teszi, bár remélem hogy Gabi összeszed pár művelt embert aki megakadályozza az őrültségeket.


Én biztos a Jobbikra szavazok. Nem érdekel hogy mit csinálnak más téren, de tököm tele van a helikopteres Rogánnal stb.



Ha nem lenne korrupció már ott tartanánk mint a Szlovének, hogy majdnem 1000 euró a minimálbér.



2016. dec. 4. 14:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha semmit nem fognak csinálni 8 évig még akkor is jól járunk velük, ha még sittre is vágják a Fideszt meg Mszpt akkor újabb 8 év garantált nekik.
2016. dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Kérdező! Vona a Fideszből ment át a Jobbikba, és 2013-ban azt mondta hogy a Fidesz ellopta a gazdasági programjukat.
2016. dec. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Ezeket hol olvastad? Egyik sincs benne a programjukban se az ígéreteikben."


Neked tényleg ennyi eszed van? :D

2016. dec. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A korrupció miért számolná fel a korrupciót?
2016. dec. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

"Neked tényleg ennyi eszed van? :D"


Baromságokat írsz, nem akar senki hadat üzenni senkinek. Linkelni semmit nem tudsz hogy lenne ilyen terv, szóval ülj le a se*ggedre, mert hülye vagy.

2016. dec. 4. 19:36
 16/19 anonim ***** válasza:
Ezek titkos belső információk, azért nincs link. Mekkora botrány lenne választás előtt, ha ezek kitudódnának. Tudom nem hisztek nekem, de pl. a Mars meghódítását a saját fülemmel hallottam egy megbeszélésen. Tudom miről beszélek, a tűz közelében dolgozok.
2016. dec. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Persze megnyitná. Vissza a múltba...
2016. dec. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Vazul1972 ***** válasza:
Nem tudom, de engem azért (veled ellentétben), az is érdekel, hogy mit csinálnak más téren. Bármennyire is tele a tököm, a "helikopteres" Rogánnal.
2016. dec. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Forrai Szlovákrendszám Ricsivel? :D

Előbb fogják megnyitni a a csillagkaput.

2016. dec. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!