Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetemi tanár lehet antiszemi...

Egyetemi tanár lehet antiszemita? :D

Figyelt kérdés

Van egy tanárunk, aki ha óvatosan is, szeret politikai utalásokat tenni.

A múltkor azt mondta, hogy az SZDSZ pártban sok volt a politikusokban a ZS vitamin.


Körülbelül mindenki nevetett:D


2016. dec. 12. 21:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Nem foglalkozástól függ...
2016. dec. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Gotland ***** válasza:
49%
Főleg ha ez a Nemzeti Fid'szolgálati Egyetem.
2016. dec. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
62%
A magyar campusok nem safe space-ek. :P
2016. dec. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%
Elvileg mindenkinek joga van a saját politikai meggyőződéshez, értsd. gondolni gondolhat bármit, amíg nm kezd el zsidókat verni/ölni/egyéb bűncselekményeket elkövetni ellenük nem vét a törvény ellen. Más kérdés, hogy amúgy megszólhatják, ugyanis az a sztereotípia él az emberekben, illetve a jelenlegi hatalom is azt szeretné, hogy az értelmiségiek végtelenül nyitott liberális emberek legyenek, akik a világbékéért küzdenek... stb.
2016. dec. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
32%

"a jelenlegi hatalom is azt szeretné, hogy az értelmiségiek végtelenül nyitott liberális emberek legyenek, akik a világbékéért küzdenek... stb."


A fidesz ezt szeretné? Nagyon jól titkolja...

2016. dec. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
32%
Nem vagy tisztában vele, ki az igazi hatalom. A Fidesz. :D Persze, hogyne, hatalom. :D A Fidesz max futó lehet a sakkjátszmában.
2016. dec. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
16%

# 6/6 Időpont ma 21:36


Vagy csak kinőttem a dajkamesékből. Igen-igen, zsidó háttérhatalom, meg annunakik, meg a hold üreges, blablabla...

2016. dec. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem zsidó háttérhatalomról van szó. Nem igazán valláshoz kapcsolódik a dolog, de az, hogy a Fidesznek úgy egyébként sok mindbe beleszólása lenne... nonszensz. A nagyhatalmak irányítanak, akinek az érdekszférájába tartozol az diktál. Ez mindig is így ment. (Természetesen a nagyhatalmak politikájára hatással lehetnek a különböző lobbyk, de ezek egyáltalán nem csak zsidókhoz kötődnek. Sajnálom, hogy úgy jött le, de nem vagyok antiszemita, az én bűnöm mindössze annyi, hogy nem hiszek semmiben.)
2016. dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
30%

# 8/8 Időpont ma 22:00


Nem antiszemitának tűntél, hanem szimplán ez a "gonosz háttérhatalom elnyomja a nagy Magyar királyi keresztyén vérvonalat, meg a szívcsakrát, és szemét liberálisok pfej" "vélemény" sokadik interpretációjának tűnt. :-)

Bocs, ha tévedtem, néha megesik. :-D

2016. dec. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, emberi dolog.
2016. dec. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!