Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek az nem vicces,...

Szerintetek az nem vicces, hogy pont azok prédikálnak ebben az országban a legtöbben a "gonosz terrorista" migránsokról, akik még életükben nem jártak külföldön?

Figyelt kérdés
2016. dec. 18. 08:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Biztos vagy benne, hogy ez így van? :) Én eddig azt gondoltam, hogy egyes politikusok prédikálnak róla a legtöbbet, akik már voltak külföldön.
2016. dec. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
11%
Nem vicces, hogy azok prédikálnak az elfogadás fontosságáról, akik vagy 0 élettapasztalattal rendelkező romkocsmatöltelék bölcsészek, vagy belbudai "demokraták", akik egyébként már a pesti oldalt is mocskolják, hogy milyen proli mocskos hangos hely, de a muszlim az jöjjön nyugodtan?!
2016. dec. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

Mivel a Fidesznek nincs más témája, így muszály az itthoni problémákról elterelni a figyelmet!

Csak a migránsok, Brüsszel, Soros, "gonosz balliberálisok", terroristák!

Meg amúgyis, gyakran fröcsögnek az Aleppo-i helyzetről és hogy mely országokban, hány helyen történt terrorcselekmény!

Fogadni merek, hogy Karácsonykor és Szilveszterkor is migránsoznak egy adagot!

Lassan már mindenhol csak ezt hallod!

2016. dec. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
15%
Hahah :D csak nehogy a migránsok migránsozzanak egyet, mint tavaly kölnben :D
2016. dec. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
63%

# 5/5 Időpont ma 11:25


Csak eltanulták a vakkomondortól ;-)

2016. dec. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
12%
szóval azért mert a fidesz ezt csinálja már a migránsoknak is szabad :D .... csak azt nem értem akkor a fidesz farka miért nincs a szádban ha a néger egyméterese igen :)
2016. dec. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%

# 7/7 Időpont ma 11:46


Fordítva ülsz a pacin picike. Pont, hogy a fajtátoknak sem lenne szabad. A migráns meg mit csináljon? Otthon ebbe nőtt fel, itt ezt látja... még szép, hogy azt hiszi itt is ez a menő.


Tarkón kéne bszni egy tomfával? Még szép! De amíg a saját házam táján is ugyanez folyik, addig én mélyen hallgatnék. Még a végén az értelmes emberek azt találják hinni, hogy bort iszik és vizet prédikál. :-)

2016. dec. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%

Magyar migransozok 85% nem latott se arabot se feketet

De a fityisz kimosta azt a keves agyukat is es most megy a begetes a birkaknak korusban a narancsvezirrel

De megoldast nem tudnak csak szidalmazni meg elterelni a oktatas egeszsegugy allapotarol meg a korrupciorol

Az eu meg brusszel a hibas amugyis a narancsveruek szerint

Ez inkabb nem is vicces...kozelebb all a szanalmashoz sajnos

2016. dec. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
17%

"A migráns meg mit csináljon? Otthon ebbe nőtt fel, itt ezt látja... még szép, hogy azt hiszi itt is ez a menő. "


Én nem mondtam, hogy ez nincs így, csak azt nem értem, hogy miért simogatjátok őket?


Ja és szerintem a baloldaliak között ezerszer több az idegbajos ellenségkereső alkoholista asszonyverő...

2016. dec. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%

"Ja és szerintem a baloldaliak között ezerszer több az idegbajos ellenségkereső alkoholista asszonyverő..."


Honnan veszed ezt a baromságot, te agyoniskolázott provokátor?

Ha én balos vagyok, akkor alkoholista, asszonyverő volnék, csak mert nem nyalom Orbánocskád valagáját?

2016. dec. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!