Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mit szóltok az új Magyarors...

Ti mit szóltok az új Magyarország erősödik reklámhoz/kampányhoz?

Figyelt kérdés

Aki még nem látta a reklámot annak itt van (sajnos csak ezt a videót találtam róla): https://www.youtube.com/watch?v=pWMYR93lqGs

Plusz a hivatalos kormány oldal: [link]


Szerintem hülyeség ez az egész. Ha Magyarország olyan erős lenne akkor hirdetni sem kellene mert éreznénk a bőrünkön hogy erősödik. Azonban kíváncsi vagyok hogy ti mit gondoltok? Szerintetek tényleg egy jó pályára állt az ország? Sok ismerősöm igazat ad ennek a kampánynak (pedig nem hülyékről van szó , van köztük diplomás ember), nálatok is így van ?



2016. dec. 29. 11:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Ha a Fideszben lenne gerinc a gyönyörűséges propagandáit megtámogatná a számokkal. Mert azok nem hazudnak. Csak az a baj, hogy éppen az ellenkezőjét mutatják a Fidesz állításainak, teljesen elszegényedtünk, ilyen mélységben az európai országok listáján még sosem álltunk!!! Hazugság az egész. Ami erősödik, az a szegények sorfala ételosztáskor.
2016. dec. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Feleslegesnek tartom.

Ha jól mennek a dolgok, akkor azt úgy is érzik az emberek.

Ettől függetlenül lehet, hogy tényleg erősödik. Nem tudom. Csak a saját szubjektív véleményemet tudom. De a különböző mutatókhoz nem értek, nem vagyok közgazdász.

Választási kampányban biztosan jó egy ilyen kampány, de csak úgy teljesen feleslegesnek és felesleges pénzkidobásnak tartom.

2016. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Igen, a pszichopaták egyre jobban élnek Magyarországon.
2016. dec. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én azt nem értem hogy miért kell mindig teleplakátolni az országot év közben is? Régen nem volt ilyen , 2010 előtt inkább csak a választási években ment ez a nagy plakátolás...Most meg minden évre jut egy plakátkampány. Lásd: Rezsicsökkentés, CSOK, Tudta?, Magyarország jobban teljesít, Magyarország erősödik , Megüzentük Brüsszelnek
2016. dec. 29. 12:05
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

4: Szerintem ez elég egyszerű és logikus. Ezeket a plakátokat le kell gyártani. A rádiós, tv-s spotokat szintén. Az óriásplakátok helye sem ingyen van. Szóval ez mind-mind jó pénz valakinek.

Na meg gondolom, már azért egy csomó pénzt felvesz valaki, hogy kitalálja ezeket a fantasztikus szövegeket. Mert ehhez biztosan valami nagy-nagy szakember kell, annyira bonyolult reklámszövegek :)

2016. dec. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Meg hát az sem utolsó, hogy sok prolinak igenis imponál ez az egész és tényleg pozitívabban látják tőle a Fideszt.
2016. dec. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
28%

Magyarországon évek óta tartó államcsőd van, végtelen a nyomor és a szegénység, ezt akarják ellensúlyozni ezekkel a reklámokkal.


Ezért lenne fontos, hogy 2018-ban balliberális kormányzatot válasszunk, melynek szakértői kimentik az országot az államcsődből, bevezetik a 40%-os ÁFÁ-t a 80%-os elvonást a nettó 70 ezer forint feletti bérekre, a teljesen piaci alapú fizetős egészségügyet és azonnali hatállyal eltörlik az állami nyugdíjrendszert és a jövőben a gyermekek feladata lenne már nem munkaképes szüleik eltartása.


Minden józanul gondolkodó magyar demokratának be kell látnia, hogy ez az egyetlen járható út, hogy 100 év múlva elérjük Ausztria mai életszínvonalát. Ha ezeket a lépéseket nem tesszük meg, marad az etióp szintű nyomor az országban.

2016. dec. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Goebbels mondása jut eszembe: ha egy politikus százszor hazudja ugyanazt, százegyedjére ő maga is elhiszi!
2016. dec. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ez gyakorlatilag, minden politikai propagandával, reklámmal, így van. Sulykolni kell és akkor sokan akkor is elhiszik, ha nem igazán érzik. Én egyelőre úgy vagyok vele, hogy nem igazán érzem mögötte a tartalmat, de egy idő után, úgyis elválik.
2016. dec. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Csak szerintem hasonlít az első férfi hangja Csányi Sándoréra, a második férfié pedig Nagy Feróéra?
2016. dec. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!