Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ennyire fontos leváltani...

Miért ennyire fontos leváltani a Fideszt? Mivel lenne jobb Juhász Péter, vagy Kunhalmi Ágnes?

Figyelt kérdés

Szerintem semmivel.


Egyesek itt és a 444 fórumán olyan indulatokkal vannak, hogy komolyan sem lehet venni őket, biztos frusztrált emberek, ha ennyi erejük van gyűlölni a kormányt, és minden kudarcukért Orbánt hibáztatni.


2016. dec. 31. 15:48
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
42%

"Nem, azt mondom rá hogy ez tipikusan az az érv amivel nem lehet mit kezdeni."


Én meg azt mondom, hogy ez nem érv. Érvek nincsenek. Szardobálás van. Kérdés, hogy kire hull.

2016. dec. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
63%
Annyival mindenképpen, hogy nem olyan profik, mint a Fidesz. És nem a politikára értem...
2016. dec. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként, talán nem is lenne olyan fontos, ha kevesebbel ia beérnék, meg mondjuk, nem akarnának ennyire bekebelezni minden médiát. Na, jó, lenne még pár dolog, de kezdetnek, ez is megtenné.
2016. dec. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
70%

1. Az ellenzék mást sem csinál, csak dobálja a szart, de arról nem mondanak semmit, hogyan kellene jobban csinálni. Teljesen alkalmatlanok az ország irányítására


2. Miért olyan biztos benne mindenki, hogy másik párt nem lopna?


3. Orbánék akármennyit is lopnak, a gazdasági mutatók azt mutatják, hogy jól csinálják, amit csinálnak. Ennyi.


Én azt mondom, hogy mindenki nézzen szét maga körül, és gondolkozzon el, hogyan élt 11-12 éve (ekkor még válság se volt, felhívnám a figyelmet), és nézze meg, hogy jelenleg hogyan él, jobban, vagy rosszabbul.


Én és a családom bizony jobban él, pedig nem vagyunk "közel a húsosfazékhoz", ahogy mondani szokták. Egyszerűen megdolgoztunk azért, hogy jól éljünk. És mindenki másnak ezt javasolnám, hogy tegyen azért, hogy jobban éljen, ne a kormánytól várja a megváltást. Az ne csodálkozzon, hogy éhbérből él, aki nem tudott normális végzettséget szerezni, mert lusta volt hozzá!


Én két dologért hibáztatom a kormányt, az egyik az egészségügy, a másik az oktatás, de ezek már 10 éve rohadnak... csak nem értem miért hagyja a kormány tovább rohadni őket?

2017. jan. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Azért mert pl nem csinálhat olyat egy ország hogy 500 forinttal emelik a nyugdíjat. Nem tudom hogy nevessek vagy sírjak.
2017. jan. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
47%
én abba az egybe vagyok biztos hogy a fidesznél már csak 1 rosszabb van és azt ugy hivják: kim dzsung
2017. jan. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 DeathGamer127 válasza:
Rendben most hogy már mindenki le átkozta Orbánt csak egy kérdés maradt. Ha annyira rossz a Fidesz akkor miért náluk van a 2/3?
2017. jan. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

én ugy tudom hogy már nincs meg a 2/3

ha meglett volna akkor a közvélemény kutatás után azonnal meglett volna az alaptörvény módositás. de lehet tévedek

2017. jan. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Miért van meg nekik? Mert az m1, a tv2, az origo ezt mondja azért.
2017. jan. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!