Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Nyilas karlendítés és...

A Nyilas karlendítés és KITARTÁS jelszó tiltott?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy a sieg heil ,heil hitler tiltott és a nyilaskerest is ,de köszöntés is az mint a náciknál?

#náci #kitartás #nyilas #nyilaskerest
2017. jan. 1. 15:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A nyilasok közül tehát sokan nem csak hazaárulók voltak, de átálltak a komcsik oldalára, a szovjet megszállók oldalára, s ezzel a cselekedetükkel tulajdonképpen szembe köpték Szálasi Ferenc nemzetvezetőt. De a német szervezetnek a GESTAPO-nak is sok tagja 1945. után csatlakozott az 1949-ben létrejött NDK területén létrehozott STASI titkosrendőrséghez. Sok román vasgárdista pedig szintén átállt a szovjetek oldalára a háborút követően.
2017. jan. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, hogy a neonácik és neonyilasok közül, akik a Becsület napja nevű megemlékezésen, meg hasonló eseményeken megjelennek, hogy közülük hány ember maradt volna végsőkig hűséges Adolf Hitlerhez és Szálasi Ferenchez. Vajon mennyien vállalták volna a halált, hányan követtek volna el öngyilkosságot a kapituláció és Hitler halálhírének hallatán, illetve hányan adták volna meg magukat és hányan álltak volna át az ellenség oldalára? A GESTAPO rendőrei, vasgárdisták, nyilasok közül sokan átálltak a bolsevik zsidó tetvek mellé 1945-ben, vagy utána. Vajon a napjainkban élő neten észt osztogató és megemlékezésekre járó neonácik közül hányan álltak volna át a zsidók oldalára és hányan lettek volna öngyilkosok? A leghűségesebb Wehrmacht tábornokok, SS tisztek és katonák, illetve a Hitlerjugend több tagja főbe lőtte, vagy volt aki gránáttal felrobbantotta magát a német kapituláció bejelentése után.
2017. jan. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Barbarossa, te szereted a duci lanyokat? Csak azert kerdem, mert a szakallasirol irsz allandoan, es o meg koztudottan szerette a duci lanyokat.
2017. jan. 3. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13-as Én a vékony lányokat, akik nem anorexiások, illetve a duci, de nem túl duci, tehát a nem kövér és a portos puncikat is szeretem!
2017. jan. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem tiltott! Kitartás!
2017. márc. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

a 12#-nek nem tudok üzenetet írni "megszűnt a fiók ,vagy tiltották" gondolom a zs.dó csürhe szöveg miatt.

Teljesen egyetértek, egyébként nem tudom mi értelme volt az öngyilkosságnak... Vagy ők ölnek meg, vagy túléled, de hogy magad megölni?!

2017. márc. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!