Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 2010ig felvett 2 millio...

A 2010ig felvett 2 millio forintos diákhitelem 5 Milliora rúg már. Engem mért nem akar senki segíteni, mint a devizahiteleseket?

Figyelt kérdés
Engem sem tájékoztatotz senki,hogy duplája is lehet a végöstzeg a felvett hitelnek mint ahogy a devizahiteleseknek se mondták,hogy N ekik is duplájára nőhet a havi törlesztőrészlet.
2017. jan. 9. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Az kemény.
2017. jan. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
82%
Úristen. Elárulom neked a triplája is lehet, mert kamatozik, ha nem fizetsz rendesen. Ilyen egyszerű dologgal nem vagy tisztában és mégis felvetted? A szerződést nem olvastad el, csak aláírtad? Hát gratulálok, meg az iskoláknak is, hogy ilyesmit nem tanítanak.
2017. jan. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13%

A NER egy velejéig érzéketlen, és hazug rendszer. A szociális érzékenység, a szolidaritás vállalás kiülése a célja a társadalomból, és magára hagyni mindenkit, mert ha olyat mond mint te most, akkor csak léhűtő lehet.

Ez részben sikerült. A 2 millió szavazójukból ki is halt a társadalom többi részében haldoklik. Szinte elhalt a Jobbik táborában és haldoklik a passzív táborban is, egyedül a kevés baloldaliak vállalnának veled közösséget. Csak az ő politikájukra támaszkodhatsz és rájuk sem eléggé,, mert rosszul csinálnak egy sor dolgot.

javaslatom: legyél hangosabb. És sokan lehetnének hangosabbak mint te, akik arra vágynak hogy közösséget vállaljanak velük, és akkor nagy esélyt adna ez a réteg hogy képvisletük is legyen.

2017. jan. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A végtörlesztőket leszámítva, akik pont hogy kicsit sem szorultak rá a segítségre, senkit sem mentettek meg, kötelezően átváltották egy bizonyoa árfolyamon, amivel gyakorlatilag realizalták a buktát. Szóval nem, nem jó a hivatkozási alapod.


Ha felveszel egy hitelt, aminek nem fizeted ki még a kamatait sem, persze, hogy növekedni fog. Ideje lenne felelősséget vallalnod a saját döntéseidért!

2017. jan. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért segítenének? Tudtad mit vállalsz: ha nem törleszted a kamatokat is, akkor hozzáíródik a tőkédhez az év végén. Benne volt a szerződésben, nekem is volt diákhitelem , ergo tudom. Miért nem olvastad el? Az adófizetők pénzén segítsenek ki, csak mert felelőtlen voltál?


U.i: Vissza lehet fizetni...nekem 6 év alatt sikerült.

2017. jan. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
10% kamattal is "csak" 3.5M a 2 milliós tartozás 6 év alatt (és akkor 0Ft törlesztéssel számoltam). Persze ha nem fizetted és végrehajtás alatt van, az más. És a diákhitel kamata (messze) nem 10%.
2017. jan. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!