Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek egy "fapados"...

Szerintetek egy "fapados" Olimpia is csődbe vinné az országot?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy csak arra költene az ország, ami tényleg kell, pl.: létesítmények felújítása, fejlesztése, építése.

Ellenben a megnyitó meg a záróünnepségekre, csak nagyon minimálisan költenénk, mellőzve a rongyrázást.


Szóval arra lennék, hogy egy okosan átgondolt, kisebb költségvetéssel bíró Olimpiába is beleroskadna az ország, vagy ez megoldható lenne szerintetek? (most vegyük ki a képletből a Fidesz rablóbandáját)



2017. jan. 9. 14:55
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
*arra lennék kíváncsi...
2017. jan. 9. 14:56
 2/20 szántóvető ***** válasza:
89%

tehát úgy érted hogy nem lopnának el egy árva fillért sem belőle?"egy okosan átgondolt"-ilyen nálunk nem létezik,ezek lopnak reggel délben meg este,talán még alvás közben is.

[link]

2017. jan. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

Igen.

Itt a fapados olimpia is olyan céllal lenne megszervezve, hogy költsünk rá annyit, mintha nem lenne fapados és csak azért legyen olcsó, mert akkor többet lehet ellopni.


Egyszerűen nem bírom felfogni, hogy egyes emberek agyával mi van itt Magyarországon. Nem értem, hogy miért nem látják ezt a cinikus, pofátlan korrupciót, amiben úszunk 2010 óta. Mert korrupció volt 2010 előtt is, de akkor nokiás dobozokban adták át a pénzt az asztal alatt, most meg már tízmilliárdszám osztogatják egymásnak teljesen nyíltan.

Mi van itt ebben az országban? Miért teljesen őrültek az emberek? Mi történt velük? Egyszerűen nem értem...

2017. jan. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Talán nem, csak az a kérdés, hogy hányan akarnának "jól járni" a rendezéssel. Tartok tőle, hogy sokan. Meg azért attól is tartok, hogy sportmániás miniszterelnökünk, nagyon meg akarná mutatni a világnak, hogy "Magyarország jobban teljesít". Szóval, annak ellenére, hogy sportrajongó vagyok, én tartok tőle, hogy mi lesz az "egyenleg", ha netán megnyerjük a rendezést.
2017. jan. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

Az is csődbe vinné. Nem csak a versenyek színhelyét kellene megépíteni, hanem pl. a hozzávezető utakat, az öltözőket, a sportolók szállását, a riporterek közvetítési lehetőségét stb. Ez messze nem " rongyrázás".

Arról nem beszélve, hogy nincs pénz fontosabb dolgokra sem: egészségügy, oktatás, utak karbantartása stb.

2017. jan. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
58%

Nincs az olimpiával semmi baj.

Legalább gyorsan bedől tőle Magyarország és minél előbb vége lesz ennek a népnemzethy elmebetegségnek, ami jelenleg tart.

2017. jan. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
12%

Az országot egy egyszerű legénybúcsú turizmus is csődbe vitte. Budapesten naponta kerülnek utcára a magyarok, mert a külföldi szexéhes férfiak kiszorítják őket, a bérek pedig olyan alacsonyak, hogy már nem lehet finanszírozni azt, amit a külföldiek az ottani segélyből finanszírozni tudnak.


Na már most, ha egy ilyen "szexlufi" meg tudta baszni a fővárost és ezáltal az egész országot, akkor egy világrendezvény, egy Olimpia mennyire fogja megtépázni?

2017. jan. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
mi baj volt a második válaszoló válaszával, azonkívül, hogy fideszes volt? (én sem értettem egyet vele, de a törlést nem értem)
2017. jan. 9. 15:36
 9/20 anonim ***** válasza:
73%

Azt én sem értem hogy miért van ennyi idióta ebben az országban, de gyanítom hogy a máglyahalálok után ezek úgyanúgy "el fognak tűnni", mint anno az MSZMP-sek.

(már ugye a támogatók).

A felsővezetés, (már az a kevés aki túléli) meg majd hirtelen LMP-s lesz, és azt sem fogja tudni hol volt a fidesz székház, és hányas számú volt a párttagságija, és azonnal "haladó" gondolkodású lesz.


A kérdésre:


Én már azt sem értem hogy Oroszország jövőre hogyan szervez foci VB-t, vagy majd Katar az utána lévőt, nemhogy Magyarország akár egy zsákbafutó versenyt is...

2017. jan. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

A "fapados olimpia" megfogalmazás is téves. Remélem azzal azért mindenki tisztában van, hogy szigorú előírások vannak arra nézve, hogy mit és hogyan, milyen anyagból és milyen méretben és számban kell megépíteni milyen határidőre (olimpiai falun át a különböző stadionokig, úszodákig, öltözőkig, sajtó és adminisztrációs helyiségekig , stb)


Tehát ez nem úgy van, hogy gondolunk egyet és ezt-azt "lespórolunk".


A szocsi olimpia jól megmutatta, hogy az olimpia - ha olyan a vezetés - a korrupció melegágya, értelmes ember a jelenlegi magyar viszonyok közt erre nemet mond. De mivel természetesen ebben a témában sem lesz népszavazás, ebbe pont a kisember nem tud megint beleszólni, de az ő zsebére fog menni az egész.

2017. jan. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!