Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Novák Előd mit keres a parlame...

Novák Előd mit keres a parlamentben? Ebben a videóban tisztán látszik hogy ott ül vajszínű öltönyben Vona mögött.

2017. jan. 15. 10:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Sorry leesett csak az elejét néztem és hiába most lett felrakva nem mostani a videó...
2017. jan. 15. 10:16
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez egy régi felvétel, csak most töltötték fel.
2017. jan. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen már írtam hogy észrevettem...az első 5mp zaklatott fel annyira hogy ne gondolkozzak józanul és megkérdezzem mit keres ott az a majom.
2017. jan. 15. 10:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert mi van az első 5 mp-be?
2017. jan. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Abban még nincsen Novák Előd igaz. De mint a kérdésből is láthatod anélkül tettem fel hogy egyáltalán rendesen meghallgattam volna miről is beszélnek. A dátumot néztem hogy mikor töltötték fel. Belepörgettem kicsit és azonnal meg is állítottam mikor megláttam Novákot. Utána rohantam gyakorira. Remélem ez kielégítő válasz. Legközelebb jobban kéne informálódnom mielőtt kérdést teszek fel. Most boldog vagy?:)
2017. jan. 15. 11:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Vona mindig ilyen gyorsan beszél? Alig lehet követni...
2017. jan. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!