Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pártot szeretnék alapítani,...

Pártot szeretnék alapítani, de a nevébe szerepel a célközönség. Ez baj? Így elutasítanak?

Figyelt kérdés
Lassan elkészítem az alapító okiratot, be is adom. De az lenne a neve, hogy pl. köztisztviselők pártja. Ez gond lenne ? Bejegyeznék így ?
2017. jan. 19. 20:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy veszélyes dolog belemenni ebbe, és tudom, hogy mindegyik keresztbe akarna nekem tenni, de fel vagyok készülve úgy gondolom. Mondjuk a pénz része nem nagyon megoldott, de bízok az internetbe.
2017. jan. 19. 20:49
 2/7 anonim ***** válasza:

És minek ez a párt, mert hogy nem érné el az 5%-ot, az biztos.

Most alakult a nyugdíjasok pártja, az egy jóval nagyobb társadalmi csoportnak szól, mégsem fognak tudni labdába sem rúgni, ugyanis a nyugdíjasok nagyrésze a többi, kedvenc pártjára szavaz.

2017. jan. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy hány százalékot érne el, a kérdésben példaként említem a nevet.
2017. jan. 19. 20:54
 4/7 anonim ***** válasza:

És ennek mi értelme?

Úgysem fogsz bekerülni a Parlamentbe.

2017. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Túl sok szabadidőm van és elegem van a politikai felhozatalból. A kérdésre kérném a választ. Köszönöm.
2017. jan. 19. 21:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a párt nevében konkrét célközönséget jelölsz meg akkor hogy várod, hogy aki nem tartozik bele abba a körbe, az rád szavazzon?

A többi szavazópolgár nem igazán érezné "sajátjának" a pártodat, egy új párt esetében pedig pont az a cél, hogy minél szélesebb körben szólítsa meg a társadalmat... a helyedben inkább más nevet adnék neki.

Ez persze csak az én véleményem.

2017. jan. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül nem csináltam pártot. Mert butaság! Ezért leérettségiztem és most dolgozni fogok. Azt gondoltam majd sikerül tudás nélkül meglenni, de meghagyom annak a 199 manusnak.
2018. júl. 3. 06:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!