Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért nem veszi észre,...

Orbán miért nem veszi észre, hogy tönkreteszi a magyar focit?

Figyelt kérdés
Tönkretette a klubbfocit, az embereit a csapatok éleire tette (Kubatov,Szima, stb)és csöngenek a stadionok az ürességtől aztán még veri a mellét,hogy "Na ugye?" A horvátok sokkal kevesebb pénzből nevelnek ki Barcelona,Real Madrid,Atletico Madrid, szintű játékosokat. Ám, megnézhetjük,hogy hol játszanak az albánok játékosai is. Na itt tart a magyar foci. Debrecenben már szponzor sincs,mert Szima elüldözte az összeset. Majdnem minden szomszédos országban van klasszis játékos,csak nálunk nincs. Ilyen pl. Szlovéniában Oblak, vagy Handanovic, Horvátországban Modric vagy Rakitic, Szlovákiában Hamsik, Ukrajnában Kovalenko, Konoplyanka, Lengyelországban Lewandowski, értitek. Mielött nem a Fidesz volt hatalmon teltház volt.

2017. jan. 21. 22:33
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Öli bele a pénzt vakulásig, ettől még tönkreteszi. A kettő nem jár együtt. Puskás pedig nem erre gondolt amikor azt mondta kis pénz kis foci.
2017. jan. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
#22: Nem vagyok Orbán- rajongó és én is sokallom a stadionokra, meg a focira költött pénzt. Viszont, kétlem, hogy ő tenné tönkre a nagyar focit. Legalábbis, nem nagyon vettem észre, hogy "Orbán előtt" jobb lett volna és azóta indult romlásnak.
2017. jan. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

# 23/23 Időpont ma 00:07


Azért Orbán előtt éltünk meg nemzetközi kupaszereplést is. Ez nem az akkori kormányon múlt, félreértés ne essék. Annyiban múlt rajtuk, hogy tulajonképpen békén volt hagyva a szektor.

De a jelenlegi kormány az impotens focistratégiával csak rontott rajta. És nem csak a stadionokról beszélek. Klubvezetőségek, edzőcserék, kamu fociakadémiák. Ennyi pénzből amit már belelapátoltak, sokkal színvonalasabbra lehetne emelni a szintet. Csak ahhoz mondjuk a szakembert kell megfizetni, nem stadiont építeni. Előbbiből persze nehezebb mutyizni, és nyilván erre megy ki a játék.

2017. jan. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
#24: Azzal egyetértek, hogy nem a politikának kellene a klubok élére kijelölni a vezetőket és azzal is, hogy a ráköltött pénzhez képest, gyenge az eredmény. A "stadionmániát" meg a nézőszámok miatt tartom túlzásnak, Viszont, a nemzetközi kupaszerepléseink, előtte sem voltak számottevőek. A Videoton EL.csoportkörbe jutása pedig már az "ő ideje" alatt volt. A DVSC BL- csoportkörbe jutása még éppen előtte, viszont ott már akkor is Szima volt az elnök, Ráadásul én úgy vagyok vele, hogy klubszinten, a "kicsiknek" ma már nem lehet sok keresnivalója. Persze, ettől még nem kellene a legelső előselejtezőn "elszállni". Engem igazából a válogatott érdekel, az meg nem lett rosszabb, sőt, szerintem jobb.
2017. jan. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

# 25/25 Időpont ma 01:23


Határozottan más politikát folytatot 98-02 között mint jelenleg, ezt ne feledjük. De ez mellékes. Oda is írtam, hogy az akkori kormányoknak köze ehhez nem volt. Egyiknek se. De talán pont azért, mert nem is szóltak bele ennyire. A válogatott javult, de meddig? Szűkös keretünk van, és idősödik. Nem sok fiatal tehetség van akikkel pótolni lehetne.

2017. jan. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Sajnos a magyar focin már nem nagyon van mit tönkretenni.
2017. jan. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Abban egyetértek,hogy Kubatov mentette meg csőd elől a Fradit,de akkor sem kell kizavarni a szurkolókat a stadionból. Fradiba pumpálják a milliárdokat,aztán csak szabadon igazolható játékosokat hoznak. Magyar bajnokság ahogy mondtam lópikulát nem ér, a Ferencvárosban a fizetésekről nem lehet tudni,meghogy mennyiért hoznak játékosokat stb. Az egyetlen valamirevaló magyar klubbcsapat a Videoton,akik 20 év után megtudtak verni tétmeccsen egy délszláv csapatot,meg 1-1-t játszottak a Zenittel és ennyi.
2017. jan. 22. 09:20
 28/31 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=8xEcS707hAw


Láthatod,tele van a stadion.

2017. jan. 22. 09:21
 29/31 A kérdező kommentje:
Szima pedig a pénzéhessége miatt tönkretett egy magyar futballkarriert mikor Balogh Norbertet (20) eladta kb. 2.2 millió €-t a Palermonak.
2017. jan. 22. 09:23
 30/31 A kérdező kommentje:
Venezuleai Miku is jön a fradiba,mert több casht kap fradiban mint a spanyol másodosztályban.
2017. jan. 22. 09:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!