Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jó az, hogy az ország a...

Jó az, hogy az ország a turizmusba fekteti most a pénzt? Miért?

Figyelt kérdés

2017. jan. 28. 19:20
 1/8 A kérdező kommentje:
Kormány akart lenni nem ország. Én úgy gondolom, hogy ez csak Budapestnek es a Balaton környékének jó
2017. jan. 28. 19:26
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó,és azért jó,mert az ország nem csak Budapestből meg Balatonból áll.

A világ kulturális örökség része Szeged,Debrecen,Eger stb rengeteg gyógyfürdőnk van,a Tokaji borvidéket és a Tokaji bort mindenhol ismerik a világon....,ezt érdemes kihasználni.

2017. jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A "jó" relatív fogalom.
2017. jan. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bajnak nem baj ha a szolgáltatószektort támogatják, csak mindig óvatosnak kell lenni, hogy ne tolják túl a dolgot és alakítsanak ki valami torz, mesterséges lufit, ami az első tűszúrástól kipukkan.
2017. jan. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze Ráchel asszonyság sem véletlenül tanult Svájcban turizmust.
2017. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert idejönnek mások, aztán itt költik el a pénzüket. Abból egy csomó itt élő embernek lesz munkája, pénze, amit elkölt itthoni javakra és szolgáltatásokra, ami miatt pedig ezeknél lesz még több embernek munkája és pénze stb-stb, valamint mind a turisták költéséből, mind a turistákból élők költéseiből több adóbevétel lesz, amit lehet plusz dolgokra költeni, vagy adót csökkenteni.
2017. jan. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos csak a magyarok hiszik, hogy a tokaji bort mindenhol ismerik a világon, de én még soha nem találkoztam külföldivel, aki ismerte volna.

A turizmus meg Récsölről szól.

2017. jan. 29. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

05.05.


Ahhoz nem lehet csóró valaki, hogy ismerje a tokaji borokat. Aki ért a borokhoz, az ismeri, és meg is tudja fizetni az árát.


De vannak, aki a legolcsóbb bódultságokozót keresik mindenütt.


A turizmus nem biztos hogy jó. Inkább kevesebb tehetős turista kéne, mint sok fapados.

Persze, azon kívül és után, hogy kibővítenék a Természetjáró Egyesületek hazaiaknak szánt lehetőségeit. Főleg az iskolásoknak.

2017. jan. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!