Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mészáros Lőrinc a gázszerelésb...

Mészáros Lőrinc a gázszerelésből gazdagodott meg?

Figyelt kérdés

2017. jan. 29. 09:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
igen,ügyes jó munkásember én szívesen látnám miniszterelnöknek is
2017. jan. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
persze! A gázszerelők milliárdosok. Én 500 millát fizettem azért, hogy a gáztűzhelyet odébb rakja a konyhában. A gázszerelés nagyon ritka, és finom szakma, ugyan itt bojler van eladó!! :D
2017. jan. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Érezhető az iónia a kérdésben.

M*sz*r*s L*r*nc maga tett olyan nyilatkozatokat, hogy O*b*n V*k*or révén lett sikeres. Ennek ismeretében már találgatni sem kell. Barátkozzatok össze jól egy politikussal és ti is sikeresek és gazdagok lesztek.

2017. jan. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mér, lehet. Tudod milyen nehéz ma jó gázszerelőt találni? Minden pénzt megadunk érte!
2017. febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Káldi Péter ***** válasza:

"Mészáros Lőrinc a gázszerelésből gazdagodott meg?"


Az ország mérete miatt,az nem lehetséges,ugyanis ahhoz,hogy abból gazdagodjon meg ennyire.legalább ,300 millió lakásba kellett volna központi fűtést szerelnie,és ugye ez egy 10 milliós országban,elég nehezen kivitelezhető!!

2017. márc. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!