Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán beismerte, hogy nem...

Orbán beismerte, hogy nem tudnak 1 millió új munkahelyet teremteni?

Figyelt kérdés
Azzal hogy külföldre küldi a fiatalokat, hogy ne itthon legyenek segélyen, elismeri h nincs meg a beígért 1millió új munkahely? Hogy tud ezek után az emberek szemébe nézni?

2017. jan. 31. 10:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%

"Menjenek a f szba."


Pont.

2017. jan. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én aztán nem vagyok se Orbán-rajongó, se Fidesz-szavazó, de én is úgy emlékszem, hogy 10 év alatt ígérték, az meg még, nem járt le. Az más kérdés, hogy én sem tudom elképzelni, hogy sikerrel járnak.
2017. jan. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Illetve, dehogynem. Végülis, ha csak egymillió új munkahelyet ígértek, az simán meg is lehet 2020-ig. Ha a munkahelyek számának, egymillióval való növekedését ígérték, az aligha. Nem tudom, hogyan hangzott a konkrét ígéret, de bármit meg lehet magyarázni.
2017. jan. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az 1 milliót csak hangzatos hazugságnak szánták, ők sem gondolták komolyan. Hazugságtani (=politológiai) szempontból ügyes húzás volt. A "szocik csődbe juttatták az országot üres a kassza" kampányszöveghez a pénzosztogatás ellentmondásos lett volna így munkahelyeket ígértek.


[link]


6 év alatt ~300ezer.

2017. jan. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
92%
ki? aki egész karierrjét hazugságokra építette? beismerni? bármit??? :D
2017. febr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!