Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ellenzik ilyen sokan a...

Miért ellenzik ilyen sokan a nyáron megrendezendő melegfesztivált?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 06:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%
Engem nem zavar, hogy valaki meleg, amég nem vonul fel, és nem kell néznem. Ha egyenjogú akar lenni, akkor legyen egyenjogú, viselkedjen is úgy. Ha nincs hetero felvonulás, akkor nel egyen homo sem. Sztem. Ahogy már előttem is mondták, ez nem egy olyan dolog, amit utcára kellene vinni. De szerintem maguk a homokosok sem mind értenek egyet az ilyen felvonulásukkal...
2010. máj. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
77%
Nekem egy meleg barátom mondja mindig, hogy az idióta felvonulók miatt nézi a többségi társadalom rossz szemmel a melegeket, és hogyha nem lenne felvonulás, akkor az egyik legtoleránsabb ország lennénk meleg szempontból. Hiszen az él együtt a másikkal aki csak akar, most már bejegyzett élettársak is lehetnek, és senkit nem ér atrocitás a melegek közül, ha normálisan öltözik/viselkedik. Egyébként megpróbált valaki heterofelvonulást csinálni ugyanarra a napra, ugyanarra a helyre, ugyanarra az időpontra, mikor a tavalyi melegfelvonulás volt, és nem engedélyezte a rendőrség, merthogy akadályozza a forgalmat....
2010. máj. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
87%
Mert nem normális dolog, függetlenül attól, hogy elfogadott tény a létezése.De miért kell ezzel kérkedni???Csinálják ahol senki nem látja, egészségükre váljék és ennyi...
2010. máj. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
27%
Oké-oké mindenki legyen egyenjogú, sexuláis hovatartozástól függetlenül. De akkor a melegek is fogják meg egymás kezét, nem de :)
2010. máj. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
73%

Miért vagyok én köteles fényes nappal,az utcán ezeket bámulni?

Ha épp arra van dolgom,ahol ezek mutogatják a csupasz hátsójukat,ne kelljen már kerülgetnem őket!

2010. máj. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
15%
Ilyen alapon milyen már, hogy az utcai csöveseket kell kerülgetned ha épen arra van dolgod...
2010. máj. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
59%

Bocs,de azok kevésbé zavarnak.

Nagyobb részük önhibáján kívül került ebbe a helyzetbe,míg a melegek csak divatból csinálják,az eszüket akarják játszani,feltűnést keresni.

2010. máj. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
85%

A szexuális hovatartozás magánügy.

A melegfesztivál meg egyátalán nem a melegek érdekeit szolgálja, hanem csak szítja a feszültségeket. Ez egyátalán nem segít a többségi társadalommal elfogadtatni a melegeket. És azoknak a melegeknek is rossz, akik nem vonulnak fel, mert a felvonulók alapján ítélik meg őket is. A felvonulás nem azt a célt szolgálja, amit tulajdonítanak neki.

2010. máj. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 d,jpt L ***** válasza:
Újat nem tudok mondani, ez senkire nem tartozik, én sem vonulok fel azért -megbénítva a közlekedést- mert NORMÁLIS a szexuális hovatartozásom. Nem kevés pénz, felhajtás ez a rendezvény. Már kezdem azt hinni, hogy az egész csak a normális emberek provokálása, hogy minél több embert be tudjanak rakni a dutyiba.
2010. júl. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!