Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Merkel vagy Putyin?

Merkel vagy Putyin?

Figyelt kérdés

Melyik szimpatikusabb, politikailag természetesen. És miért. Egy 5 értelmes mondatos indoklással.

Melyik politikáját tartjátok inkább példának?

Melyik politikáját illetve felfogását tekintitek hasznosabbnak, és tekintenétek hasznosabbnak a magyar közéletben?


Ezen kívül egyéb ötlet róluk amit gondoljátok hogy érdemes lenne elmondani, hangoztatni, jelezni vagy felvetni?


Tehát Angela Merkel vagy Vlagyimir Putyin?



2017. febr. 3. 00:59
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
87%

9-es válaszoló vagyok. Még valami.


Szerinted miért mennek a magyar(de akár a lengyel, cseh, szlovák, román)emberek Németországba dolgozni/letelepedni és Oroszországba szinte senki vagy nagyon kevés ember?

2017. febr. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
87%

#11


Ezt már megkérdeztem én is egy ilyen Putyin-imádótól és azt a választ kaptam, hogy azért mennek inkább nyugat felé, mert nem beszélnek oroszul. :D

2017. febr. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
17%

12-es

elhiheted, hogy a legtöbb ember se németül de még anolul sem beszél.


A másik kérdés akkor talán:

miért nincsenek oroszországba munkát közvetítö cégek Mo-n? Mert ugye nyugat fele van elég...

2017. febr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
6%
Mindketten az NDK-ból indultak. Szívük oda húz. Szóval totál mindegy.
2017. febr. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
81%
Élből undorodom az orosz politikai vezetőktől, ők csak veszettséget és romlást hoztak nekünk, mindig. Merkelnek baromi sok hibája van, de abban jobban meg lehet bízni, mint egy orosz autokrata vezetőben. Hibázott sokat Merkelt, de mind annak ellenére inkább Merkel, mint Putyin.
2017. febr. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
11%
Természetesen Putyin. Ha oda tenné be a lábát egy migrant úgy vágná ki, hogy csak nyekkenne.
2017. febr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
84%
merkel
2017. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
83%
Merkel
2017. febr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim válasza:
16%
putyin,mert merkel egy majom ugyanis miatta vannak itt európában a migránsok.
2017. febr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
64%
Ha választani kell, akkor Merkel, viszont gazdasági értelemben, jobb mindkettőjükkel, illetve országukkal, jó kapcsolatokat ápolni. Tetszik, vagy sem, függünk tőlük.
2017. febr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!