Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lázár János nem unja még?

Lázár János nem unja még?

Figyelt kérdés
Gyűlölöm az egész Fideszt, de nem tudom megérteni, hogy Lázár miért elégszik meg azzal ahol van a Fideszen belül, talán 1-2 éve volt is, hogy burkoltan üzengetett Orbánnak meg Rogánnak. Nincsenek ambíciói? Csak azért jutott ez eszembe, mert talán ő az egyik legvállalhatóbb(nak kinéző) politikus a Fideszben.

2017. febr. 4. 20:39
 1/10 TR75 ***** válasza:
100%
Azt várja, hogy Orbán kihaljon a trónról. Aztán majd megkísérli magához ragadni a kezdeményezést.
2017. febr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Annyira szép lenne, hogyha lenne így a választások előtt egy törés a Fideszen belül és két részre bomlana.:D
2017. febr. 4. 21:13
 3/10 anonim ***** válasza:
15%

"Annyira szép lenne, hogyha lenne így a választások előtt egy törés a Fideszen belül és két részre bomlana.:D"


Jah, hát az ellenzék másban már nem igen tud reménykedni.

2017. febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az ellenzék egy kivert kutya, én két év múlva elhagyom az országot, sok minden nem fog ide kötni, de eddig nyomon követtem a politikát. De azért egy jó Orbán-bukást még megnéznék :D
2017. febr. 4. 21:19
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lázár János felügyeli az EU pénzeket, elég jó dolga van ott neki hidd el. Nem kell a miniszterelnökre irigykednie.
2017. febr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De azt biztosan személyes sérelemként könyvelte el, hogy Rogán is nagyjából vele egy szintre került hatalmat tekintve.
2017. febr. 4. 21:34
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért unná? Talán nem is vágyik nagyobb hatalomra( legalábbis egyelőre), hiszen így is él, mint hal a vízben,
2017. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom,nekem egyik sem szimpatikus.

Az összes fideszes vagy arrogáns,pökhendi vagy olyan,aki totál hülyének nézi az embereket.

Mindkét kategóriából tudnék sorolni.


1-2 szimpatikus fideszes képviselő van,de Lázár számomra semmivel sem szimpatikusabb,mint Orbán.


Orbán pedig nem adja át a trónt vagy 70 éves koráig az tuti,addigra meg már ő is öreg lesz(mármint Lázár).

2017. febr. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lázár a Fidesz Joseph Göbbelse.
2017. febr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem inkább Rogán? Ő a propagandaminiszter :D
2017. febr. 5. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!