Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyet értetek Puzsér ezen...

Egyet értetek Puzsér ezen listájával?

Figyelt kérdés

[link]


A lista megtalálhatö a leírásban. 10- től indulunk 1-ig.



2017. febr. 15. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hmm, nekem nincs ott a leírásban :S

Pedig kíváncsi lettem volna.

Miért nem másolod be a listát???

2017. febr. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Andizsuzsi ***** válasza:
64%

De, ott van. Parancsolj.


Vágó Gábor, TGM, Tölgyessy Péter, Ángyán József, Csengey Dénes, Elek István, Demény Pál, Pallag László, Király Zoltán, Sólyom László


Amúgy nem. Mivel egy politikus pénztárcájába és közvetlen munkájába sem látok bele (ahogy Puzsér sem), így szerintem teljesen felesleges ilyen listákat összeállítgatni.

Annál is inkább, mert még a tisztességes fogalmán is el lehetne vitázni.

2017. febr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem erről az jut eszembe,hogy impotensen könnyű hűségesnek maradni...

Pl.Csengey Dénes miért?Közvetlenül a rendszerváltás után meghalt,ki tudja mi lett volna belőle?Van olyan akit nem is ismerek.

2017. febr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Puzsér listájával nem kell egyetérteni. Puzsér műsora a címéban is jelzetten teljesen szubjektív (Sznobjektív: benne van a szubjektív, és nem mellesleg a sznob is). Puzsér mindig egyetért önmagával, rajta kívül kevesen értenek vele egyet. Puzsér mindig nagyot akar durrantani, de mindig csak kis puki lesz belőle. Próbálta megtalálni a 10 legkevésbé tisztességtelen politikust, hát ez sikerült neki. Ami nem öli meg, az még megnyomoríthatja őkelmét - egy jó ideje már megnyomorodottan tolja szegény.
2017. febr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
korrekt lista szerintem. vagy valaki tud olyat aki lemaradt róla?
2017. febr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Göncz Árpád?
2017. febr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

56%


Tisztességesekről van szó

2017. febr. 15. 21:06
 8/11 Andizsuzsi ***** válasza:
Kérdező a te fogalmaid szerint ki számít tisztességesnek?
2017. febr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kedvelem különösebben Puzsért, de szerintem, ez egy "vállalható" lista tőle, tőlük. Van rajta egy-két név, akit első "blikkre" kihagytam volna, de meghallgatva az indoklást, talán mégsem. Persze, ez nyilván Puzsér szubjektív listája, lehet vele vitatkozni, egyeseket "lecserélni", de szerintem nincs vele gond.
2017. febr. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Andizsuzsi


Nem az olyan aki kihasználta a partpolitikai kapcsolatait, és a pozícióát arra használta, hogy minnél lejjebb küldje a kormány hitelét, de az csak addig ment neki amíg imádott SZDSZ-e be nem került a kormányba.

2017. febr. 16. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!