Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországot a közeljövőben...

Magyarországot a közeljövőben le fogja hagyni Románia és Bulgária, egyben utolsó helyre söpörve Magyarországot az Unióban?

Figyelt kérdés
A magyar gazdaság már rég leszakadt a lengyelről, csehről, szlovákról, most Románia és Bulgária következik?
2017. febr. 15. 19:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nagyobb mértékben fejlődik a gazdaságuk (bár Bulgáriának kétlem), de ez nem azt jelenti, hogy erősebb is.
2017. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Még messze vannak, de persze bármi megeshet. Ha az egy uniós baráti ország fejlődik az nekünk is jót tesz hosszabb távon. Hajrá románok, bulgárok és magyarok! ;-)
2017. febr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Hát nem rossz nyilván ha fejlődnek, csak kicsit ciki utolsónak lenni, de hát a magyar annyira kishitű, hogy már azt sem bánja :D Mátyást Orbán helyett!!!


Az a baj, hogy a szavazóknak nincs alternatívája, elkhurthukra, vagy náci.idegebetegekre szavazzanak? Orbánnak legalább van tekintélye Európában, legalább felhívta a világ figyelmét ránk :)

2017. febr. 15. 21:59
 14/22 anonim ***** válasza:
Bulgária kizárt. Románia közelít, de nem ér utol minket (kivéve ha olimpiát rendezünk, mert akkor igen). Az viszont tény, hogy többiek előttünk lesznek.
2017. febr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Marhaság. Kb. az összes régiós ország GDP-je együtt mozog, az MSZP-SZDSZ kormányok alatt lemaradtunk pár ütemmel, de ennyi, azóta ugyanolyan dinamikával mozog mindenki.


[link]

2017. febr. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
#4: Ugye csak ironizálsz? Annak ellenére, hogy nem vagyok fideszes, én nem emlékszem erre az "osztrák színvonalú" országra, pedig semmi gond a memóriámmal.
2017. febr. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
36%
A bolgárok aligha, a románok talán igen, bár szerintem, ők sem a közeljövőben.
2017. febr. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Mondjuk, én sosem tudom komolyan venni az ilyen jósolgatásokat. Elég néhány jó, vagy rossz döntés, hogy egy ország jövőbeli kilátásai megváltozzanak.
2017. febr. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ezt maximum csak az gondolhatja komolyan aki sosem járt egyik fent említett országban sem. :D


Én is rühellem nagyon a Fideszt, de ez a kérdés egyszerűen egy hazugság, még a nagyon radikális Orbán miatt minket utáló Eu-s bürokraták is nagyjából tisztában vannak vele hogy azért Magyarország ahhoz a 2 országhoz képest fényévekre fejlettebb.


Romániában Bukarest, Constanca és Erdély kivételével iszonyú elmaradottság van, mérhetetlen korrupcióval.


Bulgáriában mindez megspékelve az erős helyi maffiával, törökök, cigányok és bolgárok közti konfliktussal és az iszonyatos mértékű szegénységgel. Ne Szófiából, Aranyhomokból és Napospartból induljunk ki.

2017. febr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Tény hogy fejlődnek, de van honnan és azért ez nagyon is lényeges.
2017. febr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!