Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van-e jobb párt a Fidesznél?

Van-e jobb párt a Fidesznél?

Figyelt kérdés

Abban egyet kell értenem a ballibekkel,hogy a Fidesz nem a legjobb párt.

Hosszú a bűnlajstromuk.


Na, de mire lehetne leváltani őket?


Olyanokra, akik "progresszív" adózás néven többet lenyúlnak a fizetésemből és odaadják a kisebbségnek?Olyanoknak, akik odavannak ezekért a genderőrületekért,egynemű házasságért?Akik migránsokat akarnak betelepíteni?


A Fideszt csak ez tartja hatalmon.Bevallom őszintén, én is Fideszre szavaznék, hogyha valami szabadelvű generőrült párt kormányra kerüléshez közel járna.

Ameddig az összes ellenzéki párt olyan, mint amit fent leírtam, addig marad a Fidesz.



2017. febr. 18. 15:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%

Van!

A Momentum Mozgalom!

2017. febr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Tehát azért, mert próbál más emberek életén könnyíteni a "genderőrülettel", ezért inkább legyen fidesz, mert te nem bírod elviselni, hogy valaki esetleg nyomás nélkül él? Nagyon érett gondolkodásra vall.
2017. febr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
24%
"A Momentum Mozgalom!" ja persze majd ők,de nincs és nem is lesz aki politikus az tolvaj is vagy azzá válik
2017. febr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

"A Momentum Mozgalom!"


A Momentumnál valószínűleg,ugyanúgy fellehetőek ezek a klasszikus problémák.

2017. febr. 18. 15:09
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Nincs. Magyar embernek genetikájában van a lopás.
2017. febr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Szinte bármelyik jobb. A Viktor mára belecsavarodott a megalomániájába.
2017. febr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%

Az eddig nem zavarta a fideszeseket, hogy előtte is jöttek a migránsok? Vagy az, hogy pénzért bárki letelepedhet?!

A maradék szabadelvűsnek köszönheted meg azt, hogy szabadon használhatod az internetet. Hogyan nézheted el azt a sok bűnt, amit ez a posztkomcsi párt csinált?

2017. febr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező,tudod egyáltalán,hogy mi a Gender-elmélet,milyen tudományághoz tartozik és miről szól?

Én is szeretem a szociológiát de álmomban nem gondoltam volna,hogy valaki az alapján választ pártot,hogy a párt melyik szociológiai kutatást tartja hasznosnak és melyiket nem.....

Ezekszerint később az is előfordulhat,hogy az alapján választ valaki pártot,hogy a török vagy a finn-ugor nyelvelméletben hisz?

2017. febr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
Bárki más jobb, mint a Fidesz! Még van több, mint egy év, eldönteni, kire lehet szavazni.
2017. febr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
34%

A "terroristapárimigránspátyolgatósorosbérenchazaáruló" DK!!!

A Fidesz már többször lejáratta magát, de a Diktatórikus politikájával, lejáratásukkal, kőkemény hazugságukkal, agymosással VÉGLEG leírta magát!

2017. febr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!