Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz miatt gyengül a...

A Fidesz miatt gyengül a magyarság?

Figyelt kérdés
Miatta fog eltűnni is? Megállítható ez a népességfogyás és kivándorlás amit a korrupt politikájuk okoz?

2017. márc. 26. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem igen, főleg a fiatal diplomások és képzett munkások kivándorlása tragédia. Különösen annak tekintetében, hogy külföldön ezeknek az embereknek a terékenysége nagyobb, mint itthon.


A Fidesznek érdeke, hogy ezek 1. ne szavazzanak, és 2. ne jöjjenek haza, mert ők csak ellenük szavaznának.


Szóval szavakban megy a "gyere haza fiatal", de az is inkább csak egy program, ahol a haverok milliós fizut nyúlhatnak a semmiért.


(ezt konkrétan azért tudom, mert én 3 év után jöttem haza angliból, kapcsolatba léptem a gyere haza fiatallal, és a szép szövegeken kívül szart sem kaptam tőlük, nemhogy egy nyavalyás túró rudit legalább...)

2017. márc. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mégis, ki másért?

Biztos, hogy nem sorosgyurcsányliberálisbaloldalhazugbrüsszelmigráns a hibásak!

2017. márc. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
A magyarok saját maguk miatt, tartanak ott ahol..
2017. márc. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Meg a migrantok miatt.
2017. márc. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én fiatalként inkább azt mondom, hogy a nagy egymásra mutogatás, mindig keresni az új ellenséges, még a saját népünkön belül is, ha másképpen gondolkodsz akár 1 nap alatt a rendszer ellensége lehetsz.
2017. márc. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Dehogyis. Amióta fidesz van, magyarok nagy része szuper turbómagyar lett.
2017. márc. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nyugaton miért öregszik a népesség?
2017. márc. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Erös gondolat, de van alapja!
2017. márc. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Magyarország jobban teljesít. Nem tudsz olvasni? Biztos van körülötted is óriás plakát a közelben. De ha nincs, menj egy pár métert még és találsz.
2017. márc. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Közvetve igen. Valójában nem. Valójában azért gyengül a magyarság, mert azt hiszi, jó úton jár, erősödik.Ha nem így lenne, már rég megfordult volna.


Mert ugye azt nem gondolhatjuk komolyan, hogy valaki szándékosan éhezik, nyomorog és nem hülye. Ilyen nincs, a kettő közül csak az egyik lehet igaz. A dolog mindössze annyiban bonyolultabb, hogy a Fidesz tesz róla, hogy a magyarság azt gondolja, jó úton jár. És hiába gyengül, hiába fogy, hiába nyomorog, nem hiszi el, mert azt mondják neki, az ország erősödik. És óriási tömegek nem a saját szemüknek, bőrüknek, gyomruknak, hanem a fülüknek hisznek.


Nem kell korrupt politikát emlegetni. Ha ez nem felelne meg, már rég történt volna valami. De ez pompásan megfelel, csak a magyarság két dolgot mindennél jobban szeret. Szenvedni és közben rinyálni. Amit nem szeret, az a cselekvés.

2017. márc. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!