Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most komolyan, ti szavaznátok...

Most komolyan, ti szavaznátok egy olyan Jobbikra, amit a Simicska támogat?!

Figyelt kérdés
Én világ életemben Jobbik szavazó voltam, addig a pillanatig, míg Vonának el nem ment az esze kirándulni. Gyűlölem a fideszt is, de hogy többet ezekre sem szavazok, az tuti. Inkább nézek valami vicc vagy noname pártot.

2017. ápr. 3. 14:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%
Helyes, szavazz csak valami noname pártra, hogy még sokáig a nyakunkon maradjon a Fidesz...
2017. ápr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Igazából sok Jobbikossal beszélek mostanság és nem az zavarja őket hogy "néppártosodás" volt meg Simicska közelébe kerültek, hanem az hogy kibukott a Jobbik és az elveket elvetve és még titkolva sem úgy változtak hogy akár ezzel ugyan olyanok lehetnek mint a Fidesz aki "elszámoltatunk" szlogennel és egyébbel indult és más lett mikor kormányra kerültek. A Jobbik felé veszítették el a bizalmukat. Viszont...ezzel a Jobbik tényleg rétegpárt lett és a szavazatokért sok dologban változtak. Én igazán akkor csalódtam bennük mikor a Paks2-t megszavazták és kibúvóként magyarázkodtak az egy képviselőjükre akit állítólag pont akkor fenyegettek meg, na de nemrég volt hogy a feltöltőkártyásokat ellenőrizzék azt is megszavazták a parlamentben pedig értelmetlen dolog mert 1 éven belül simán eladhatod a kártyát már akár az ellenőrzés után egy nappal.
2017. ápr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
12%
Hol vetted ezt az ostobaságot?
2017. ápr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
En nem szavazok arra, akire te akarod, bocs. Te sem szavaznal, arra, akire en mondon, sza ne akarj meggyozni...Igy dontottem es pont.
2017. ápr. 3. 14:41
 5/16 anonim ***** válasza:
10%
Miaza simicska
2017. ápr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Miért ne szavaznának az emberek egy Simicskás Jobbikra? A Simicskás Fideszből 2/3-os pártot csináltam az emberek :D
2017. ápr. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kb azért, mert ugyanaz a tolvaj bűnöző állt be a Jobbik mögé, aki anno a Fidesz mögé. Ő is ugyanúgy lopott, csak mivel már nem hagyják lopni, hirtelen más mögé állt be. Hát ezért. Mert Simicska egy hiteltelen ember.
2017. ápr. 3. 15:16
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Én arra a Jobbikra sem szavaztam volna, amit nem támogat Simicska.
2017. ápr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Semmilyen jobbikra (ilyen hülye pártnevet), sem rosszabbikra.
2017. ápr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Simicska nélkül sem szavaznék a Jobbikra, de ha Simicska beállna egy nem újkommunista és nem fasiszta párt mögé, akkor arra sem szavaznék.
2017. ápr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!