Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják Gyúrcsányt?

Miért utálják Gyúrcsányt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok járatos a politikában. Az Öszödi beszédet ismerem. De én akkor felnéztem rá, hogy bevalotta a hibáit és mondta nem mehet így tovább. Nekem ez jött le.

Orbán nyíltan lop, csal, kisemmizi az embereket, vállalkozókat,stb.. A szemünkbe meg hazudik, hogy mit meg nem tesz az országért.


2017. ápr. 8. 12:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Ha kirabolom a lakásod, majd később bevallom, de nem személyesen neked, hanem kiszivárogtatva tudod meg, akkor fel fogsz rám nézni? Ebben a tekintetben meg irreleváns orbán mit művel most. Csal azért mert valaki 1 páncélszekrényt rabol ki, a másik meg 2őt attól még az nem lesz jó arc, aki csal egyet rabolt ki.
2017. ápr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 nemma ***** válasza:
46%

Felnéztél rá, mert beismerte, hogy lopott, hazudott, csalt?

Ennyi erővel a bűnözőkre is felnézhetsz, akik a bíróságon beismerik a tettüket...nem értem a logikádat.

2017. ápr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

A bűnbánó embert többe nézem mint aki nem is akarja megbánni a bűneit.


Azt mindenki tudja, hogy lopnak a politikusok, legalább végre valamelyik be is ismerte.


Lenne 2 iker gyereked, mind a kettő ellopna tőled xy forintott. Amitt te biztosra tudsz. Melyikre néznél fel jobban? Amelyik bevalja vagy amelyik sunyi módon tagadja, hazudozna?

2017. ápr. 8. 12:41
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
Intelligens ember nem azt nézni, hogy egy politikus mit mond, hanem mit csinál. Tehát nem azt kell megnézni, hogy azt mondták, hogy hazudtak. Hanem azt, hogy tényleg hazudtak. Tehát rohadjon meg.
2017. ápr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Legalább próbálta felnyitni a szemét a többi politikus társának vagy kinek, hogy nem mehet ez így tovább.

Míg orbán inkább újabb és újabb maffiatársakat von be. Még jobban belemélyed a bűn világába.

2017. ápr. 8. 12:47
 6/20 anonim ***** válasza:
29%
Te nagyon félreferdíted a tényeket. Ő nem a nyilvánosság elé állt ki, hogy tessék itt vagyok emberek, ezt tettük, hanem csak kiszivárgott egy belső beszélgetése. Nagyon nem ugyanaz. Emberek szokjatok már le erről, hogy valaki más nagyobb bűnével akarjátok legitimizálni a másik relatíve kisebb károkozását! Tipikus, hülye magyar mentalitás, hogy "úgyis meglop mind akkor választom azt aki kevesebbet lopott tőlem". Mindkettő ember szociopata konkrétan akit írtál. Aki ilyenekre néz fel annak baj van az agyával.
2017. ápr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Akkor Orbán jobb, mert neki esze ágába sincs bevallani.


Hát igen igazatok van, a biróságon is mindaddig ártatlan vagy míg el nem ismered a bűnöd.

2017. ápr. 8. 12:49
 8/20 anonim ***** válasza:
23%
Ha nem vagy jártas a politikában akkor hagyd a francba... Rég nem az őszinteségről és a kitárulkozásról szól ez az egész, nem neked való.
2017. ápr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ez az, kiszivárgott, hogy ő nem akar a többivel együtt működni, tovább lopni hazudozni.
2017. ápr. 8. 12:51
 10/20 A kérdező kommentje:
Az tuti, hogy a birkák Orbánnak ugyanezt elnéznék, azaz most is elnézik a zsiványságait.
2017. ápr. 8. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!