Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Áder János most miért kapja...

Áder János most miért kapja ennyire az ívet a Lex CEU aláírása miatt, mikor neki kvázi nem volt más választása?

Figyelt kérdés
Nem értem miért gyepálják ennyire az emberek Ádert, mikor ő csak egy báb, konkrétan nem nagyon volt választása: vagy aláírja, és akkor a fideszesek szemszögéből nézve minden oké, vagy visszaküldi, abban az esetben pár nap múlva újra visszatér a javaslat a köztársasági elnök elé, csak akkor már nem ő lesz az, hanem Habony, aki kéjes örömmel fogja aláírni. Ezért nem értem, ő csak egy formális lépés, akinek kb. ez volt az egyetlen választása. Nem inkább azokat kéne savazni akik kitalálták, megalkották és átengedték rekordsebességgel ezt a förtelmet?

2017. ápr. 11. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Dehogy nem volt más választása! Például elküldhete volna az alkotmány bíróságnak norma kontrolta.


De nemtette, mert pártkatona.

2017. ápr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És? Az is csak formalitás, tudjuk nagyon jól, láttuk már a példákat rá.
2017. ápr. 11. 14:07
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Azért formalitás mert az alkotmánybíróság is televan fideszessel.
2017. ápr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 PresidentEvil ***** válasza:
94%

.

Adnia kellett volna a látszatra. Ha első körben ellenáll, aztán a másodikban "megadja magát", azt a látszatot keltette volna, hogy ő tényleg egy pártatlan köztársasági elnök próbál lenni és nem csak egy Schmitt II, aki még az éttermi szalvétát is aláírja, ha elé rakják.

2017. ápr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

1:"miért kapja ennyire az ívet" Ezt a kifejezésedet megmagyarázhatnád. Nekem ujdonság, nem világos.

2:Azért ennyire gyorsan nem lehet lecserélni (pár nap).

3:"Nem inkább azokat kéne savazni akik kitalálták, megalkották és átengedték rekordsebességgel ezt a förtelmet?" Ádler "védelmében" felhozott érveid rájuk is ugyanugy igazak. Akkor meg?????

2017. ápr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

"miért gyepálják ennyire az emberek Ádert, mikor ő csak egy báb"


Nem tudom, lehet, hogy pont ezért?

2017. ápr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Miért, szerinted egy bábot nem szabad, nem érdemes gyepálni? Nem tudtad, ha egy bábot gyepálsz, az olyan, mintha a gazdájával tennéd? Egy nemkívánatos rendszert mindig ott támadunk, ahol lehet. Ha lehet, mindenütt.
2017. ápr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
"Nem értem miért gyepálják ennyire az emberek Ádert, mikor ő csak egy báb..." Feltehetőleg, éppen ezért.
2017. ápr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
mert ő a köztársasági elnök, csak mi nem vagyunk köztársaság. Őrködnie kellene, hogy ne csak a Fideszes egynegyed érdekei érvényesüljenek. Hogy az alkotmány, aminek a célja a kormány ámokfutásától védeni az állampolgárokat, ne sérüljön. Sajnos ő csak egy bajszos szar.
2017. ápr. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocs, lehet, hogy csak én nem értem, de ha a bajszos visszaküldte volna, akkor legközelebb miért a hablaty írhatta volna alá?
2017. jún. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!