Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha megalakulna Szél Bernadett...

Ha megalakulna Szél Bernadett kormánya, ő rednet vágna itt?

Figyelt kérdés

Nem titkolom sokszor mondtam már hogy ha miniszterelnök lenne belőle.

1. mert az LMP egyetlen kvalitásos tagja, és nem Schiffer féle napraforgó.

2. Nem szavasincs Ákos féle róluk ne is beszéljünk.


De olvastam most kérdést amiben valaki feszegette hogy több ilyen nő kéne a politikába. Én is így gondolom, de az én követelésem meg azontúl hogy mindig szimpatizáltam vele most ezeket is látva és a hatása alatt lenni, meg a CEU tüntetés tüzében ->

https://www.youtube.com/watch?v=jm5cZDmV3qs


https://www.youtube.com/watch?v=QWwUFjyLnnU


"Bernadettet a kormányra!" Ha szabad iylen drámaian. :-D


Csak azt nem értem ha ő a legnépszerűbb politikus. [link] legalábbis pont annyira mint a...... igen, akkor miért nem áll ez a központba.


Pl itten mért vannak kevesen akik ugyanezt mondanák?



2017. ápr. 11. 17:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
81%
Nem vágna rendet. Ha ezt tenné komolytalan lenne. Problémákat megoldani másképp kell. Például azért nincs a középpontban, mert ez a társadalom nem az értékeket, hanem a szavakat figyeli. Többek között Bernadett sem kap szót, viszont fideszes megmondók annál inkább. Nekik jó a memóriájuk, megjegyzik, mit mondanak nekik, majd úgy tálalják, mintha önálló vélemény lenne. A Fideszben egyetlen embernek van önálló véleménye. A többiét nem tűri. De zsongani, szirénhangon dicsérni szabad.
2017. ápr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
0%
Leszarom, csak legalizálja a marihuánát, más nem érdekel.
2017. ápr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
72%
Az a baj, hogy a republikon közvéleménykutatása csalóka. Alapból úgy kérdezik meg az embereket, hogy 'feldarabolnád-e az alábbi pártelnököket'? Aztán mivel Betti jó csaj, így a legtöbben azt válaszolják, hogy nem.
2017. ápr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
45%

Mindegyik párt addig hangoztatja, hogy "le a korrupcióval" és "majd mi rendet vágunk", amíg ők nem kerülnek hatalomra. Az eddigiekkel is minddel ez volt, a többivel is ez lenne ha hatalomra jutna, vagy ez lesz, ha hatalomra jut.


Az ilyen szexista hozzáállásról meg gyorsan szokj le, hogy valakinek az emberi minőségét az adná meg, hogy mi van a lába között.

2017. ápr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
59%
4#, nem törvényszerűen következik, hogy mindegyik korrupt lesz. Ez attól függ, hogy a szavazóik mennyire korruptak. Ha egy kicsit is érdekelte volna az embereket a korrupció, akkor 2014-ben nem szavazták volna vissza a Fideszt.
2017. ápr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
70%

Sajnos hátránnyal indulna,mert nő.

Pedig én is rá szavaznék.Első női miniszterelnöke lehetne az országnak.

2017. ápr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
46%
Én nem hiszem, hogy belátható időn belül, esély lenne ebben az országban arra, hogy nő legyen a miniszterelnök.
2017. ápr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
23%

Ugyan már! :D


Egyszerűen alkalmatlan lenne rá.

2017. ápr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
9%

Ja és szerintem, mert simán kinézem belőle, hogy miniszterként az első komolyabb döntésekbe, vagy pofonokba belebukna.


Ellenzékből egy törpepárt nevében lehet odamondogatni, meg "odapörkölni"! :P

2017. ápr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
62%

Miért lenne alkalmatlan rá?

Ebben az országban csak Orbán alkalmas egyedül a miniszterelnöki posztra?


Vagy azért alkalmatlan,mert nő?


Mi az,hogy alkalmatlan?

A parlamentben ülőket az állampolgárok választják meg,tehát olyan embereket,akik alkalmasak az ország vezetésére.

2017. ápr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!