Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket is zavar az újabb...

Titeket is zavar az újabb nemzeti konzultáció és a vele járó újabb plakátkampány?

Figyelt kérdés

Ismét sikerült Unió ellenes kamoányt csinálni. Konkrátan hányingerem van már tőle.


Undorító, hogy tagjai vagyunk egy közösségnek, melyből többet profitálunk mint amennyi kötelezettségünk van felé, de az együttműködés helyett a kormányunk propaganda hadjáratot folytat ellene.


Nyílván nem tökéletes az Európai Unió, de a problémákat nem úgy kell kezelni, hogy kampányhadjáratot indítunk. Ez semmit nem old meg, csak ellentéteket szít a társadalomban és megosztja a polgárokat.


Konkrétan én szégyenlem magam a kormány helyett, nekem ezek után nem is lenne képem más Uniós képviselők előtt mutatkozni.


😔



2017. ápr. 13. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Ne féltsd őket (kormánytagok) vastag a bőrük!
2017. ápr. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Lazy Lover ***** válasza:
65%
igen zavar !
2017. ápr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%
Jovőre elmondhatod a vàlasztàsokon az eredmènyt
2017. ápr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Igen, mivel értelmetlen és nevetséges pénzkidobásnak tartom.
2017. ápr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Engem is zavar, lehetne okosabban is elkölteni az erre szánt pénzt.
2017. ápr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

"csak ellentéteket szít a társadalomban és megosztja a polgárokat. "


Itt a lényeg. Az embereket sokkal könnyebb egységbe kovácsolni, ha van kit közösen utálni. Ráadást addig is teljesen másról beszél mindenki és nincs előtérben ők mit csinálnak a háttérben. Meg az ember hajlandó bizonyos igényekről lemondani a biztonsága érdekében ( lásd migránsok. Sokan a migránspolitika miatt megbocsátok Viktorral mondván különben már itt is robbantgatnának)

2017. ápr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7%
Engem brüsszel zavar.
2017. ápr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Mivel az én pénzemből kampányol orbán egyértelműen zavar, és abból a szempontból is zavar hogy az UNIO folyamatosan segíti Magyarországot, ez a gyökér orbán meg rendszeresen ócsárolja az UNIO-t,


jelleme? gerince?

2017. ápr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Igen zavar, az adófizetői pénzből egy kormány ne a szar munkáját szépítse és ne hazudozzon, hanem az emberek jólétére fordítsa természetesen.
2017. ápr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Fatal_3rror_ ***** válasza:
73%

Engem kifejezetten zavar, tekintve hogy mindenhol az arcunkba tolják pofátlanul.


Ha már a fél fizetésem megy a levesbe adó címszóval, meg még 1 havi fizetésem elmegy az éves BKV utazásra akkor elvárnám hogy ne legyen az összes buszon, villamoson, megállóban az összes plakát kormánypropaganda.

2017. ápr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!