Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jelenleg ki a Magyar Népköztár...

Jelenleg ki a Magyar Népköztársaság miniszterelnöke ás álamfője?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 14. 11:18
1 2
 11/12 Pro Patria ***** válasza:
63%

Nekem is Bangó Margit jutott eszembe.:D

Ezt a trollkérdést sem értem. Vagy azért született meg, mert a Kérdezőnek jó érzés volt a vágyakozásának alanyát legalább szavakban életre kelteni, vagy éppen azt jó hallani, hogy nincs.


Egy ember elmegy a Kremlbe, és szól a portásnak:

- Leninnel szeretnék beszélni. Mire a portás:

- De kérem, Lenin már régen meghalt.

Másnap ugyanez megismétlődik. Megy az ember harmadnap is, és mondja a portásnak:

- Leninnel szeretnék beszélni.

- De uram, már megmondtam önnek, hogy Lenin régen meghalt, miért jött megint?

- Mert olyan jó hallani.

2017. ápr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hol élsz te?

A sötét középkorban?

Meg amúgyis, nem "Magyar Népköztársaságban" élünk jelenleg, hanem egy "Magyarországnak" nevezett autoritárius diktatúrában, ahol szinte mindent a Fidesz irányít!

Az egészségügytől kezdve a szociális hálón és az adóhatóságon át az oktatási rendszerig mindenütt Fideszes nagykutyák ülnek, akiknek nem az ország építése a cél, hanem az ország porig rombolása és a média uralom!

Orbán Viktor önkényuralmi rendszert épített!

2017. ápr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!