Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kicsit lemaradtam a történések...

Kicsit lemaradtam a történésekben, eltudná valaki magyarázni most épp miért tüntetnek?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 14. 17:58
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ennyire sok az emberek fölös szabadideje, vagy csak szimplán unatkoznak?
2017. ápr. 14. 17:59
 2/18 anonim ***** válasza:
33%

Épp szünet van és nincs komoly tanulnivalójuk. Természetesen a többség a jobboldal ellen tüntet és libsi kormányt akar.

A kisebbség a Fidesz ellen tünten és egy polgári demokratikus jobboldali kormányt akar.

2017. ápr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
irigylem a szabadidejüket és türelmüket tv-be nézni nem bírtam xd...
2017. ápr. 14. 18:25
 4/18 anonim ***** válasza:
46%

Volt már Sorosista "civilecske", aki megetetett sokakat azzal, hogy "veszélyben a szabadsáááááááááág".

Erre ugrottak is.


A tüntetésen többnyire EU-s zászló meg szivárványos zászlót lóbáltak.Ebből is látszik, mit akarnak.

2017. ápr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%

Nyilván nagyon sokan unatkoztak az alábbi években is:


1848

1956

2006

2017. ápr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%
Az Orbán nyaligátoroknak, főleg a birka menetnek is tedd fel ezeket a kérdéseket.
2017. ápr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%
Soros szétosztott párszáz brüsszeli balipsinek repülőjegyet, hogy vonulgassanak Budapesten. Ezt a Soros kezében lévő média úgy tálalja, hogy 100 ezrek vonulnak fel a kormány intézkedéseivel szemben, miközben az igazság, hogy a Nemzet Orbán Viktor mellett áll.
2017. ápr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

forradalom és szabadságharc kicsit más mint hisztizni olyanokért, amibe nincs a "közpolgárnak" beleszólása.

Ez kb olyan, mintha egy multivállalat igazgatójának a cégnél dolgozók beleszólnának a vezetőség döntéseibe... (Bocs a hülye példáért)

2017. ápr. 14. 18:50
 9/18 anonim ***** válasza:
25%

Tegnap este kimentem a tüntetésre néhány ismerőssel, olyan volt mint egy fesztivál. Ittunk, káromkodtunk, kukákat rúgdostunk, Orbánoztunk, embereket zaklattunk, tojást dobáltunk, meg este volt egy kis orgia. A CEU ellen volt a tüntetés, mert a kormány be akarja záratni.

Nem szeretem ezeket a liberálisokat, de meg kell hagyni jól lehet velük állatkodni és bulizni :))

2017. ápr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Jaa szóval ennek van egy ilyen oldala... TV-ben az értelmes részéről bezzeg nem számolnak be lehet akkor én is odanézek :D
2017. ápr. 14. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!