Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan emlékeztek vissza...

Hogyan emlékeztek vissza Sólyom Lászlóra?

Figyelt kérdés

Úgy az elmúlt hetek eseményei után is, meg egyébként mint Államfőre?


Talán vissza kéne valahogy könyörögni, de ez csak az én csöpögős vágyam.


Ti hogy gondoltok rá?



2017. ápr. 16. 18:10
 1/6 A kérdező kommentje:
szerintem az utolsó méltó köztársasági elnök Mádl Ferenc után.
2017. ápr. 16. 18:14
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Az biztos, hogy utána, csak rosszabbak jöttek az államfői poszton.
2017. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Báb volt ő is, mint Mádl, mindkettőt a Fidesz segítette a székbe. Sólyom is hálás volt ezért, akadályozta dolgokban a baloldalt amikor ők voltak kormányon. Mostani helyzet meg vicces, de a tanárok mellett is kiállt tavaly, de tudod...még mindig nagyon gyenge ez a próbálkozása. Kiállhatott volna már és beszédet is mondhatott volna, de eddig gyenge. Amúgy...nem sírom vissza, de mikor odakerült azt hittem nem lehet rosszabb...de lett azóta.
2017. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Én úgy emlékszem rá vissza, hogy egyszer a szlovákok nem engedték be valami megemlékezésre, ő meg tiltakozott érte egy sort, jobban mondva hisztizett :) én a helyében motorcsónakkal átkeltem volna a Dunán vagy csomagtartóban elrejtőztem volna, de ez a beszari csak szánalmasan vinnyogott. Ez persze csak az én véleményem.


Másik dolog: senkit nem lehet "visszahívni" csak megválasztani lehet, ahhoz meg parlamenti többség kell, ez így működik, ez van.

2017. ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem is meglepett, hogy a vakondnadrágosnak ujabban mintha pötse nött volna. Amig elnök volt csak a bánáti bazsarozsa örült neki.
2017. ápr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
#4 az nem hiszti, hogy felnőtt ember módjára betartja a törvényt akkor is, ha nem ért vele egyet, és utána törvényes úton próbál érvényt szerezni az igazának ahelyett, hogy a tini nindzsa szabadságharcost alakítja. Szerinted ha a magyar köztársasági elnök egy csomagtartóba bújva érkezik meg Szlovákiába, akkor kin röhögött volna a világ, rajtunk vagy Szlovákián?
2017. ápr. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!