Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha most akarok magyar állampol...

Ha most akarok magyar állampolgár lenni, akkor most kell vizsgáznom?

Figyelt kérdés
és ha kell vizsgázni akkor csak magyar történelemből vgy esetleg vmi másból is? és kb hány kérdés van?
2010. máj. 13. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Hát ennyiből nem lehet megállapítani, hogy mi vonatkozik rád. Van Magyarországon lakóhelyed? Mióta? Házasságot kötöttél magyar állampolgárral?

A vizsga, ha kell, nem történelemből van, hanem alkotmányos alapismeretekből. De mi a tökért akarsz most állampolgár lenni, mikor holnap összeül az új országgyűlés, és pont ezzel fog foglalkozni? Fél év múlva már valószínűleg sokkal könnyebb lesz megszerezni...

Egyébként meg ezt olvasgasd:

[link]

2010. máj. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Maradj csak a seggeden abban a selejt országban, ahol születtél, nem kell több bevándorló.
2010. máj. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ne hallgass erre a tirpákra, ez nem magyar. Ne foglakozz vele.
2010. máj. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kedves 2. válaszoló tudtodra adom h én itt születtem de szüleim külföldiek ezért nem kaptam meg a magyar állampolgárságot
2010. máj. 27. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!