Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberalizmus ellen miért...

A liberalizmus ellen miért vannak többen idehaza? Jobban elviselnék a Fehérorosz diktatúrát?

Figyelt kérdés

Mondjuk azért a 10 millió embernek kevés %-a olyan elborult hogy úgy éljen mint egy elnyomott.

A fiataloknak, mint ahogy nekem is értelemszerűen a fejlődés, haladás az amiben értelmet látunk, a szocializmussal meg legfeljebb az öregebbek szimpatizálnak, mert abban nőttek fel, és azt ismerik.


2017. ápr. 17. 17:35
1 2 3
 21/23 MolotovPunk ***** válasza:
Mellesleg ez,amit a kormány művel az EU ellenességes nézeteivel az sok ember számára nagyon hányingerkeltő.Üzenjünk Brüsszelnek propaganda stb...Fárasztó és unalmas már.
2017. ápr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Jeffrey Spender ***** válasza:

# MolotovPunk



MolotovPunk, megpróbálnád úgy definiálni a liberalizmust, ahogy én tettem, mert szerintem senki sem érti a megfogalmazásodat, tedd világossá, hogy a modern "liberalizmust" kell pártolni vagy csak a klasszikust, amivel meg az égvilágon nincs senkinek baja.


Egyébként a modern liberalizmus is süllyedhet olyan mélységekbe, mint a fehérorosz / orosz diktatúra:



Svédország a liberalizmus legriasztóbb esete, és ezt nem a Hídfő.ru alapján mondom, hanem a 700-as Klub alapján, ami neokon és Republikánus és így nem lehet vádolni oroszpártisággal.



[link]


Nem önálló RussiaToday-es agymenés, hanem az Aftonbladet cikkét vették át, annyi különbséggel, az RT-sek riasztónak értékelik, mint ahogyan más normális ember, a svédek meg ujjonganak.



Vagy itt meg a Hollandok alkotnak, külső Twitteres megerősítéssel, nem önálló RT-s propagandával:


[link]


Ezek miért erőltetik ennyire az elfogadást, miért nem elégséges a tolerancia ? Tolerál az azt jelenti, hogy eltűr, elvisel. Az elfogad az több, pozitívan viszonyul, egyetért jelentéssel rendelkezik. Az elfogadás elképzelhetetlen. A tolerancia rendben. Remélem, tisztában vannak a hollandok a különbséggel... A homoszexuális propaganda viszont uncsi.

2017. ápr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én maximálisan is támogatom és buzgó híve vagyok a fehérorosz rendszernek

15 f

2020. aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!