Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 2000-es években az MSZP-sek...

A 2000-es években az MSZP-sek tényleg már akkor gazdagok voltak, amikor kormányra kerültek?

Figyelt kérdés

Nézzétek el nekem a tájékozatlanságom, de én erről most hallottam. Egyik ismerősöm mesélte, hogy az MSZP is lopott, de legalább nem ennyit ( ezzel én is tisztában vagyok ) és hogy ők legalább nem az állam pénzén gazdagodtak meg. Visszakérdeztem, hogy "hanem kién?" és azt válaszolta, hogy az MSZP-sek nagy része már az első Fidesz alatt sikeres vállalkozó volt. Hogy Gyurcsánynak már akkor több száz milliós vállalkozása volt, amikor még Orbán volt a miniszterelnök az első fidesz kormány alatt, nem úgy mint például Mészáros, akinek az éves bevétele 2010-ben még 3 millió volt, 2016-ban pedig már 30 milliárdos vagyonnal rendelkezett.


Ez igaz? Az MSZP-sek az üzleti szférában gazdagodtak meg, még kormányra jutás előtt?


Ui: ez persze nem mentség arra hogy loptak, ami tény, de a kérdés nem az, hogy ők korruptak voltak-e.


2017. ápr. 21. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt személyeként kellene vizsgálni, de például Gyurcsány Ferenc 2002-ben a 50. leggazdagabb magyarként tartották számon, vagyonát 3,5 milliárd forintra becsülték.
2017. ápr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az első írja. Most kb 2-2.5 milliárdos vagyona van.
2017. ápr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!