Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Magyar politika

A kérdés

A 2000-es években az MSZP-sek tényleg már akkor gazdagok voltak, amikor kormányra kerültek?

Nézzétek el nekem a tájékozatlanságom, de én erről most hallottam. Egyik ismerősöm mesélte, hogy az MSZP is lopott, de legalább nem ennyit ( ezzel én is tisztában vagyok ) és hogy ők legalább nem az állam pénzén gazdagodtak meg. Visszakérdeztem, hogy "hanem kién?" és azt válaszolta, hogy az MSZP-sek nagy része már az első Fidesz alatt sikeres vállalkozó volt. Hogy Gyurcsánynak már akkor több száz milliós vállalkozása volt, amikor még Orbán volt a miniszterelnök az első fidesz kormány alatt, nem úgy mint például Mészáros, akinek az éves bevétele 2010-ben még 3 millió volt, 2016-ban pedig már 30 milliárdos vagyonnal rendelkezett.

Ez igaz? Az MSZP-sek az üzleti szférában gazdagodtak meg, még kormányra jutás előtt?

Ui: ez persze nem mentség arra hogy loptak, ami tény, de a kérdés nem az, hogy ők korruptak voltak-e.

04-21 13:43  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
tobas nevű felhasználó válasza:

Ezt személyeként kellene vizsgálni, de például Gyurcsány Ferenc 2002-ben a 50. leggazdagabb magyarként tartották számon, vagyonát 3,5 milliárd forintra becsülték.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 04-21 14:16 Privát üzenet
Így van, ahogy az első írja. Most kb 2-2.5 milliárdos vagyona van.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 04-21 16:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Kereszténydemokrata néppárt miben keresztény? Miben különböznek a többi párttól és többi politikustól?
Nem lenne értelme egy NAGY ELLENZÉKI KOALICÓNAK 18-as választásokon? MSZP-JOBBIK-LMP-DK-EGYÜTT-PM
Ha Lendvai Ildikó lett volna miniszterelnök, milyen lett volna?
Az MSZP a 90-es évek végén,2000-es évek elején egy konzervatív párt volt?
Mi történt volna ha 2000 óta egy viszonylag normális kormányunk lett volna?
Mi a véleményed arról hogy a 2000 fő alatti településeken megszűnik az önkormányzat?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Magyar politika rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu