Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ő egy Országgyűlés képviselő?...

Ő egy Országgyűlés képviselő? Normális dolog ez szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 14. 22:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%

Megtárgyalta a házbizottság, hogy Vona Gábor Jobbik-elnök gárdista egyenruhához hasonlító mellényben jelent meg a parlament alakuló ülésén, de semmilyen formában nem reagál erre a testület.


HA HA

2010. máj. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%

Van benne valami, de azon nem akadsz ki, hogy ez is képviselő?


[link]

2010. máj. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
37%
UNDORÍTÓ! És ilyen alakokkal van tele a parlament, hát mi lesz itt, cirkusz??? Vona a másik majom, aki gárdamellényben feszített! Primitív mocskok!!!
2010. máj. 15. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 doboszoli ***** válasza:
100%

23:18-as!

Jóbarát, egy alapos orvosi kivizsgálás sokáig már nem halogatható.

2010. máj. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
46%
Én radikális érzelmű vagyok, mindig is szimpatizáltam a Jobbikkal, de ez a Zagyva magánál van? Hol hallott ilyen államformáról, hogy apostoli királyság (nemhogy még Magyarországon sem volt ilyen, de az egész világon sem létezett ilyen). Pedig már 3 éve hallgatok jogot, 10. lettem az előző jogtörténeti OTDK-n, de ezek szerint ő még a magyar jogtöri tanáromnál is többet tud... Ha ezt a mondatot nem nyögi be, akkor még úgy teljesen elfogadható lett volna vele a riport, amit a indexesek készítettek vele. Ekkora barmot :)
2010. máj. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
53%
De most, hogy így belegondolok, lehet, hogy a Zagyva a patrimoniális monarchiára gondolt? Kár, hogy dekódolnom kell a szövegét Zagyvának... Majd szóljatok, ha le kell fordítanom Zagyvának a beszédét, köszi ^^
2010. máj. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
35%
A jobbik úgy, ahogy van S.ZAR. Mit lepődtél meg ?
2010. máj. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Parlamentbe sok hülye van ... Ez egy közülük
2010. máj. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!