Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Határontúliak! Ti mit szóltok...

Határontúliak! Ti mit szóltok a magyarországi cirkuszhoz, ami a fejünk fölött zajlik? Mik a terveitek? Felvennétek az állampolgárságot?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 23:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%
Veletek vagyunk !
2010. máj. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%
éljen a székely himnusz!
2010. máj. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
persze,velünk vagytok.Míg Ukrajnában éltem,mindíg meg kellett harcolni a nemzetiségemért,de a család fontosnak tartotta,hogy magyarnak neveljen.mióta itt élek,ukrán kislány vagyok mindenkinek...
2010. máj. 14. 23:56
 14/20 anonim ***** válasza:
75%

Kitartás! Most már megindult az összetartás azzal, hogy a Parlamentben is elhangzott a székely himnusz.

Ne az utolsó pillanatban adjátok fel!

2010. máj. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
12%
:D Hogy a Székely himnuszt hallottátok ebből ti majd eltartjátok a családotokat? :D Nekem kisebb gondom is nagyobb hogy ki vonul ki székely himnusz alatt a parlamentből!!! És nem vagyok kommunista hogyha ez fel tudjátok fogni!
2010. máj. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

nem,sajnos ez nekünk annyira magas,mi ezt nem tudjuk felfogni.

nekünk nem kell se magunkat,se a gyerekeinket eltartani...

úgy szeretnék olyan felvilágosult lenni,mint te

2010. máj. 16. 20:20
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Tudom nehéz ez, de ne vedd magadra. Én szégyellem magam azok miatt akik megtagadnak, ukránnak/románnak/szlováknak stb neveznek.

Nem ellenetek szóló gyűlölet ez, vannak sajnos ilyen kicsinyes, gyűlölködő emberek. Nem is veletek van igazán baja, ha idejössz te vagy neki az ukrán aki elveszi a munkahelyet a magyar elől, de ha teszemazt magyarországi vagy akkor a köcsög vidéki aki feljön Pestre és elveszi a munkahelyet, ha netán pesti vagy akkor meg öreg, nem hagyja a fiatalt munkához jutni (vagy épp fordítva) és a sort hosszan lehet még folytatni. Ez az embertípus bedőlt az oszd meg és uralkodj elvének, és másban, másokban keresi a hibát a maga tehetetlenségére. Neki mindenki ellensége önmagán kívül, holott épp önmaga a saját legnagyobb ellensége. Te csak egy vagy a listáján, ez nem kárpátaljai származásodnak szól, ő ezt fel sem fogja. Egyszerűen frusztrált, mindenbe mindenkibe belemar aki a közelében van.


Remélem elindul valami abba az irányba, hogy ITTHON érezhesd magad a hazádban, hogy tudjuk legalább a töredékét nyújtani mi, "belföldi magyarok" annak az érzésnek ami minket tölt el ha Székelyföldre látogatunk és vendégül látnak. Remélem maradt még erőnk hogy felszámoljuk a csalódottságot és a keserűséget.

2010. máj. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
:)
2010. máj. 16. 20:41
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen felvenném.

Nagyon örülök, hogy a Fidesz nyert.

De Magyarországon nem élnék.

Szeretek multikulturalista országban élni. Vajdaság az én hazám, itt szeretnék élhetőbb körülményeket teremteni.

2010. máj. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem kéne általánosítani az összes anyaországit. Én is találkoztam már bunkó határon túliakkal, mégsem mondom az összesre azt, hogy paraszt. Ehhez szerintem még érettségi sem kell.
2010. máj. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!