Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek, nem úgy tűnik,...

Szerintetek, nem úgy tűnik, hogy a Jobbikot ki akarják "csinálni? "

Figyelt kérdés
Az új országgyűlés első napján is a fő téma Vona úr mellénye volt!
2010. máj. 15. 06:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
De, igen. Kicsit röhejes, hogy az elqrók helyett a Jobbik a fekete-bárány.
2010. máj. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%

Felfoghatnátok végre néhány alapvető dolgot!

Az ország jelenlegi állapotáért nem CSAK a Gyurcsány-kormány a felelős,ahogy a Fidesz állítja! Hanem minden eddigi kormány és politikus felelős érte. Ezt viszont csak Gyurcsányí ismerte be. Ez természetesen nem menti fel a felelősség alól.

Ami Vona mellényét illeti: elég sokan nyilvánították már ki ezen az oldalon is a véleményüket.

Természetes,hogy foglalkoznak vele,mert nem tiszteli sem a törvényt,sem az Országgyűlést,és ezért elítélik.

Az ország nem a 870.000.- Jobbikosból áll!

Állandó téma az utóbbi héten egy népszerű,és sikeres színész, Stohl András ügye is.

Ha egy ismert személy vét a törvények ellen,azzal foglalkoznak az emberek.

A helyetekben inkább megkérdezném a szeretett Vezéreteket,hogy vallja be,ki az,aki százmilliókat ad a pártotoknak? Véletlenül nem zsidó az illető? Nekik vannak ugyanis általában felesleges millióik.

2010. máj. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
18%

7:25


Ott a pont!

Teljesen igazad van!

2010. máj. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
45%
Ha a Jobbik csak arról szól, hogy nélhányan mutogatni szeretnék a kedvbenc mellényüket, akkor valóban ki akarják csinálni őket. Egy ilyen üres pártot nem volna nehéz.
2010. máj. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
29%
Nem úgy tűnik, hanem úgy van. Én már a választás előtt megjósoltam, hogy a FIDESZ hamarosan leszámol a Jobbikkal. Ebben a parlament maradék erői is partnerek természetesen. Emlékezz vissza: A FIDESZ nem tűr meg semmiféle más önálló erőt a jobboldalon. Kinyírták az MDF-et, a Kisgazdapártot, lenullázták, beolvasztották az önálló KDNP-t. Egyébként maga Vona Gábor is már mondta, hogy a FIDESZ le akar velük számolni, csak persze ő hivatali optimizmusból hozzátette, hogy nem fog sikerülni. Én ebben nem vagyok olyan biztos. Hatalmas erő és apparátus áll a FIDESZ mögött, és ehhez még csak kétharmad se kell. Megindul egyik fronton az erkölcsi-büntetőjogi lejáratás, felmorzsolás. Eddig is bőven hallottunk már verekedős, szélhámos, agresszív jobbikosokról ez után még több lesz. (Tegnap pl. az egyik korjegyzőről közölték, hogy hivatalos személy elleni erőszakkal vádolják.) A másik front meg a finanszírozás. Sokan mondják, hogy a Jobbiknak ezen a téren is sok takargatni valója van. Hát majd erről is lerántják a leplet. Meg majd mindig mindenki mindenhol elmondja (média, közt. elnök stb.), hogy a Jobbik egy szélsőséges, életveszélyes, fasiszta párt. Kíváncsi vagyok, hogy ilyen körülmények között is fenn tudnak-e maradni, de én nem nagy jövőt jósolok.
2010. máj. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
58%
7.56: Hát azért a Jobbik nem olyan üres, ezt te se mondhatod. Nagyon határozott mondanivalója van mindenről. Vannak itt nála sokkal üresebb pártok.
2010. máj. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
33%
08:09: a kérdés alapján feltételeztem, hogy egy üres párt, hiszen úgy állítja be, hogy ennyiről szól az egész, hogy van Gárda-mellény vagy nincs.
2010. máj. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ja bocs, azt el se olvastam, de hát tényleg nem is ez a lényeg.
2010. máj. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
08:08!! Sajnos ez ma így működik nálunk. A nagy hal, megeszi a kicsit. Lehet ez ellen tenni? Akarunk tenni ellene?
2010. máj. 15. 08:14
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Elég lehangoló, hogy az ország ezeknek(fidesz) adott hatalmat, akik eltapossák a másikat. Ezek után mi mire számíthatunk? Ugyanígy belénk tapos?

Remélem nem hagyja magát a Jobbik, remélem találnak törvényes módot, amivel ők is csúnyán visszavághatnak a Fidesznek. Biztos kiszivárogtatnak majd néhány bizalmas infót, amit a Fidesz szerint nem kéne tudnunk.

2010. máj. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!